Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem bunkóság, hogyha megkérdez...

Nem bunkóság, hogyha megkérdezem a haveromat hogy hogy néz ki a kiszemeltem?

Figyelt kérdés

2013. júl. 7. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért érdekel a haverod véleménye? Amúgy csak röhejes.
2013. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
miért, te nem látod? :DD
2013. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem egyébként, hogy elmondaná, hogy na ez full ronda.:D Bár azt sem hiszem, hogy istenítené, ha már a "tied"..
2013. júl. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem a haverok elmondják egymásnak hogy full ronda,vagy sem :D de miért érdekel az ő véleménye,ha a te kiszemelted?

miért lenne bunkóság?

2013. júl. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De, én is látom, csak úgy érdekel, mások is kérdezték már tőlem. xd Amúgy mitől lenne röhejes, légyszíves kifejtenéd, a háta mögött ez nem parasztság, nem az érdekel hogy elmondja-e neki, hanem hogy ez rossz-e vagy jó.
2013. júl. 7. 22:25
 6/11 anonim ***** válasza:

miért lenne az?!

monjuk én lesz*rom az ő véleméynüket, ha egy oylan lányt akarok felszedni aki bejön.

ők viszont okszor kikérik az én véleményem, ohgy legyek őszinte, de sokszor a saját fejük után emnnek ennek ellenére is. ez ilyen.

2013. júl. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nevetséges. Teljesen jelentéktelen mindenféle kapcsolat szempontjából az, hogy milyennek ítéli pár ismerősöd a kiszemelt csajt. Sőt, úgy hat a kérdés, mintha nekik akarnál megfelelni.. De ez csak egy vélemény.
2013. júl. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lazydog, igazad van, ha majd felszedem ugyis láthatják, szerintem is hagyom a kérdezőskkdest xd meg hát ha lecsülunyazna akkor is kene. ..
2013. júl. 7. 23:18
 9/11 A kérdező kommentje:
Lecsúnyázná*
2013. júl. 7. 23:18
 10/11 anonim ***** válasza:
A pasik komolyan elmondják egymásnak? Azt hittem ha már kicsit komolyabb a dolog, akkor nem sértik meg egymást ilyenekkel..
2013. júl. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!