Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy intelligens, igényes...

Egy intelligens, igényes férfi mennyire menne oda random nőkhöz?

Figyelt kérdés

Milyen körülmények között ismerkedne egy ilyen férfi? Utca, strand, étterem, fesztiválok vagy kizárólag úgy ha már ismeri a lányt baráti körökből?


22/N


2013. júl. 7. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
miért ne mehetne oda? ha tetszik neki, simán
2013. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát, férfi nem vagyok, a többit meg majd jelzi valaki, illik-e rám.

Bennem idáig csak akkor merült fel komoly vágy bármilyen lány után, ha ismertem már egy ideje. Oda szoktam menni ismeretlenekhez, szoktam velük beszélgetni/flörtölni, de eddig sosem volt kedvem folytatni, és azért nem hiszem, hogy mind az ő hibájuk lenne.

2013. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ui: 17/f
2013. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gondolom előnyben vannak akiket baráti körből ismernek. :)
2013. júl. 7. 23:22
 5/10 anonim válasza:
Intelligens, igényes férfinak tartom magam, a magam nevében tudom írni a következőket. Utca: lehet ott is intelligens és igényes nőket találni, de elég kis hatékonysággal találhatnánk tűt a szénakazalban. Strand: nem sokkal különb. Étterem: ? nem zavarnám étkezés közben. Fesztiválok: a legjobb hely az összes közül, itt ismerkednék leginkább, de inkább kulturális programokon, mert ott nagyobb valószínűséggel találnék valami értelmes nőt. Ha viszont ismerem a lányt, akkor még inkább odamennék hozzá, mert van hivatkozási alapom is, hogy "te ilyen meg olyan vagy és ez tetszik benned, szeretnék megismerkedni veled". 22/F
2013. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
küld képet és úgy 20-25perc múlva elmegyek,jó?
2013. júl. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem, hogy milyen helyeket ajánlanátok?
2013. júl. 8. 10:57
 8/10 anonim válasza:

Nekem is ugyanez a problémám. Az intelligens és igényes (nem pénzügyileg :D) nők érdekelnek. Kulturális rendezvényeken, ahová inkább a magukra valamit adó emberek járnak, nagyobb esélyed van ilyen férfit találni, mint ahová a punkok csődülnek :D

22/F

2013. júl. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudod hányan járnak (rajtam kívül:D) pogácsa és bor miatt kiállítás megnyitókra?:DDD
2013. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pogi és bor? :D
2013. júl. 9. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!