Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem kell egy munkanélkül...

Miért nem kell egy munkanélküli nő senkinek sem?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Mert manapság az emberek magukat is alig tudják eltartani, nem hogy még egy koloncot vegyenek a nyakukba.
2013. júl. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért amiért egy munkanélküli pasi sem kell a kutyának se.
2013. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mert kicsit olyan fényt keltesz a pasikban, hogy arra mész, hogy tartsanak el. bocsi, de ígyvan. mégha te spéciel nem erre pályázol, tökre ugyhírlik, hogy nah...érted...

miközben ha keresnél pénzt, minjdárt máshogy sakkozna a srác is, hogy uhh keres, akkor feleződikpl a rezyi ha összeköltöztök, meg ilyenek, kajapénz stb...mígha munkanélkülivagy, akkor sek egy "élősködő" leszel rajta, aki szexet ad alkalmanként, mos, főz, takarít, de pénzt nem keres.

2013. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 compactegon ***** válasza:
szerintem ez nem függ ennyire össze. valószínűleg sugárzik rólad a bizonytalanság, és ez ha akarod, ha nem, meglátszik még a testbeszédeden is. szerintem ez a legfőbb probléma.
2013. júl. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én nem akarok élősködö lenni,csak nem kapok munkát folyamatosan keresem de eredménytelenűl.kis faluban lakom talán ezért nehezebb.
2013. júl. 8. 11:44
 6/10 A kérdező kommentje:
neten ismerkedem és amint megtudják hogy nincs munkám lelépnek..
2013. júl. 8. 11:45
 7/10 ASOT ***** válasza:

Első 2 válaszoló végül is megmondta a lényeget!


1. mert el kellene tartani és úgy jön le hogy csak a pénz motiválja a nőt

2. mert tényleg nem kell egy nőnek sem munkanélküli pasi...

2013. júl. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

tipp:

kapuzz valami munkát, hogy azt végzed.

aztán utánna ha véletlen öszejöttök valakivel, és addigra lesz melod, közöld vele, hogy épp munkahelyet váltasz, ezért kisit stresszesebb elszel most, és ennyi :)

2013. júl. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És ha nem kap munkát? Bocsi, felmondtak nekem?
2013. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha kis faluban laksz, költözz fel városra, ahol több a lehetőséged. Annyira idegesítő ez a szemléletmód, hogy ahol születtem ott kell laknom, ott kell leélnem az életem ott kell dolgoznom. Ott kell élni, dolgozni, ahol a lehetőségek a legjobbak! Egy kis falutól mit vársz, milyen jövőt?
2013. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!