Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy ismerkedhetnék könnyebben...

Hogy ismerkedhetnék könnyebben fiúkkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A problémám az, hogy eléggé magányos vagyok, szeretnék végre valakit magam mellett tudni. Viszont rettenetesen visszahúzódó vagyok, nehezen nyílok meg, falun lakom, nem járok semmiféle szórakozóhelyre, az nem az én világom, inkább kimegyek sétálni az erdőbe, vagy itthon maradok, rajzolgatok, zenét hallgatok... Miben változtassak, illetve hogy küzdjem le a gátlásaimat, hogy végre lehessen valakim? Vagy mondjak le róla? :\ 17/l
2013. júl. 9. 15:08
 1/7 anonim válasza:
Először is legyél nyitottam a világra, majd másodszorra járj picit többet társaságba. Falun is van rá lehetőség biztosan. A sulidban is vegyél részt az osztályprogramokban ilyenekben. De ne akard ilyen görcsösen az egészet, tudod ami késik..:) 20/F
2013. júl. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem találkozol emberekkel akkor úgy nehéz párt találni. Ki kellene mozdulnod
2013. júl. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is a kimozdulásra szavazok. Ha szabad tudni melyik faluról van szó? Talán kapnál jó tippeket..
2013. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mióta vagy itt?Ha több mint egy éve akkor add fel a reményt.
2013. júl. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 xKakashix ***** válasza:

Muszáj lesz kimozdulnod otthonról, ha csak vársz a jószerencsére azzal nem fog az öledbe hullani egy pasi. :D

Menny el házibulikba, vagy kisebb helyekre ahol lehet bulizni. Sok pasinak bejönnek a visszahúzódó lányok, csak ne vidd túlzásba, tehát tudj beszélgetni, megnyílni embereknek. :)

Egyébként nekem is inkább az ilyen típusú lányok jönnek be. :)

18/f

2013. júl. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Élj társasági életet, rakjál ki képet ide magadrló. :D
2013. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha Kecskemét közelében van az a falu, akkor írj rám. Én is hasonlóképpen vagyok. Nekem vannak barátaim lányok is, csak nem igazán tudok a barátságnál tovább lépni. De ha alapból tudom a szándékot a másik féltől is, akkor könnyebb. Eddig minig a csalódástól féltem.

18/F

2013. júl. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!