Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan talál rá könnyebben...

Hogyan talál rá könnyebben valakire a szerelem?

Figyelt kérdés

Ha feladja és úgy áll hozzá, hogy soha nem lesz senkije, de éli világát vagy ha szomorú emiatt vagy ha bizakodik, tesz érte és keresi vagy ha leszarja az egészet? Mióta az eszemet tudom erre vágyom, de sajnos még nem volt szerencsém... Nem vagyok már tini.


Akik megtaláltátok milyen lelkiállapotban voltatok, előtte és a megismerkedés idejének környékén?


2013. jún. 28. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A "könnyű" az relatív, de kicsit mindegyikből. Nem kell erre nagyon rágörcsölni, de semmibe venni sem.


Érdemes hasonló körökben mozogni, ami téged érdekel, több embert megismerni, esetleg eljárkálni kisebb fesztiválokra, koncertekre itt a nyáron (nem a divat Sziget-félékre gondolok pl. elsősorban, inkább apróbbakra/olcsóbbakra. Ugyanúgy megvan a feelingje, nyitottabbak is az emberek, könnyebb ismerkedni).


De persze ez attól is függ mi érdekel.

2013. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát,én pasi vagyok,és nem szoktam csajozni.Mármint,ha megpróbálom,nem sikerül soha.

Ezért ismerkedni szoktam,amiből lehet egy jó beszélgetés,egy haverság,vagy szerelem is.

Nem kell eröltetni,mert úgy nem megy.

Pl az elmult 3 hétben legalább 20 csajjal ismerkedtem meg így neten.De élőben az igazi,úgy lejön hogy lesz-e belőle valami.

Szóval nem kell vele foglalkozni,és jön az.

2013. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is irhattam volna!
2013. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hogyan ne foglalkozzak vele ha másra sem vágyom? :D Lefoglalom magam, és nem azért kellene társ, hogy ne legyen üres az életem, egyedül is élvezem az életet, de szeretnék barátot.
2013. jún. 28. 22:01
 5/11 A kérdező kommentje:
Másik az, hogy nem találtam olyan közösséget akikkel jól érezném magam és mindenhová egyedül járok. Szívesen kimozdulnék, de nincs kikkel.
2013. jún. 28. 22:04
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Hát,nagyon,nagyon szívesen cserélnék veled,hogy semmi más gondod nincs,ami jobban foglalkoztatna.

Nekem kb a csajozás az utolsó egyenlőre.Nem panaszkodom,de van gondom bőven.

Nekem így könnyen megy,hogy másra koncentráljak.

Talán kezdj el sportolni,vagy olvasni,foglald le magad,fáradj el,és ezek közösségi dolgok,szóval így csajod is lehet.

2013. jún. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sportolok, tanulok, szakmai gyakorlaton vagyok. Ami a csajt illeti, köszönöm, nem kérem, hímneműt szeretnék, nem rózsaszínpólóst. :D Inkább fekete... ;D
2013. jún. 28. 22:07
 8/11 anonim ***** válasza:

Ja,azt hittem pasi vagy...

Akkor is ugyanez van.

2013. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Másik az, hogy nem találtam olyan közösséget akikkel jól érezném magam és mindenhová egyedül járok. Szívesen kimozdulnék, de nincs kikkel."


Na látod ezen én is dolgozom már egy ideje férfi kiadásban :) Neten van, hogy ismerkedek (nem társkeresőn csak úgy random emberekkel beszélgetek) és van egy-két olyan akivel hasonlóak az érdeklődési köreink és akikkel szerintem teljesen jó lenne eljárkálni ide-oda a probléma csak az, hogy ezek az emberek több száz km-re vannak tőlem. Élőben pedig nem találok hasonló embereket. Hallgattam olyan tanácsokra, hogy tegyek valami olyat ami engem érdekel és akkor találkozok hasonló érdeklődésű emberekkel. Na hát az nem jött be. Szóval nem is annyira egyszerű, én leginkább elengedem magam vagyok amilyen vagyok, és néha napján egy-egy érdekesebb személyiséggel találkozok akivel alkalomadtán el is tudok beszélgetni.

Párkapcsolat... Na ahhoz még hiányzik valami.

2013. jún. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 ASOT ***** válasza:

Hogy csináltad azt a pillangót??


Egyébként, ha nem teszünk annak érdekében semmit hogy történjen valami akkor nem is fog. Ha csak a 4 fal között nézelődik odahaza az ember akkor aztán várhat a szerelemre, vagy ha búskomoran utazgat a munkahelyére oda vissza és nem érdekli őt más/mások, nem figyel másra nem vesz észre másokat stb...szóval ezek alapok csak de olykor elég..

2013. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!