Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti komolyan veszitek azokat a...

Ti komolyan veszitek azokat a nőket, akiknek minimum 500 képük van feltöltve Facebookra?

Figyelt kérdés

Én valahogy nem tudnék ilyennel együtt lenni.

Minek ennyi nyilvános kép magukról?


2013. júl. 9. 16:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
én egy nőt se veszek komolyan :D de az ilyet szerintem senki.Mutatóba nem rossz.
2013. júl. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Látszik hogy óvodás a felfogásotok, bakker a facebook alapján ítéltek? Úr isten. Talán inkább emeljétek fel a seggeteket a gép elől mert a VALÓ VILÁG bizony nem a facebookon található. Az igazi nők pedig nem a facebookon fognak ismerkedni. Sőt az igazi nők nem facebookoznak. Szánalmas komolyan modom.
2013. júl. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
#12 te vagy a szánalmas, hülye gyerek. Ki beszél itt arról, hogy Facebookon élünk? Egyszerűen arról van szó, hogy nagyon sok mindent elárul az illetőről a profilja.
2013. júl. 9. 17:07
 14/22 anonim ***** válasza:
Óó persze én aztán baromi szánalmas vagyok, csak tudod annyi előnyöm van veled szemben, hogy ha valakit meg akarok ismerni akkor beszélek vele és nem a profilját nézem meg. Ugye milyen szokatlan? Ezt úgy hívják ÉLET. Nem facebook.
2013. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
a túlzott exhibicionizmus ugyanúgy fóbia, mint bármi más, ami fóbia :). Számomra azt közli, hogy nem egy észlény a leány, de lehet, hogy tévedek és olyan iszonyat mérnök ember, hogy magammal kezdek rögtön orális szexet mindjárt a helyszínen. De amúgy szerintem erre kevés az esély. :)
2013. júl. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Hàháháhá.... Egyet értek az előzővel, anyuci apuci pici kedvencei csak a face ből élnek.... Megbökik egymást meg lájk a profilképedre, és már mehet is a nagy chat party! :DDD fingjuk sincs mit jelent az hogy megismerkedni valakivel SZEMÉLYESEN, és BARÁTOKAT KERESNI a fb helyett...


Nagy fsság, ha valaki el akar érni van telefonszámom. Ha valakiről véleményt akarok alkotni akkor meg megismerem és nem megnézem a profilképét.... Ez tényleg max általános első oszt.:D

2013. júl. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
#12 vagyok. Köszönöm istenem hogy van aki még nem egy profilkép alapján ítél:))) egyáltalán mi a francnak ez az egész blfaxság? Hogy olyan képet alakíthass ki magadról amilyet csak akarsz? Mert ennek bizony ennyi a funkciója. Ettől még nem lesztek jobb fejek, sőt...
2013. júl. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
egy profilkép sokat elmond egy emberről :D épp az alakít ki magáról negatív képet aki 500 képet felrak.Kirakat ri-banc módra,és még az ottani vélemény érdekli őt....Amúgy ahogy van a facebook egy nagy kalap sza*r.Pont a gyökerek használják arra hogy írjuk ki ezt meg rakjuk ki azt napi 10xer. Egyetlen előnye az üzenet.
2013. júl. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
#12 te magaddal beszélgetsz? Súlyos dolog a skizofrénia. Keress fel egy orvost. :)
2013. júl. 9. 17:33
 20/22 anonim ***** válasza:
#12 es vagyok. Magammal beszélgetek? Hogy érted? Bár lehet hogy jobban tenném mert ahogy látom te nem vagy képes értelmes válaszokat adni, fegyvertelenekkel meg nem vívok szellemi párbajt:)
2013. júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!