Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti komolyan veszitek azokat a...

Ti komolyan veszitek azokat a nőket, akiknek minimum 500 képük van feltöltve Facebookra?

Figyelt kérdés

Én valahogy nem tudnék ilyennel együtt lenni.

Minek ennyi nyilvános kép magukról?


2013. júl. 9. 16:08
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

#12

Totál igazat adok neki! Minek kell elfoglalva lenni a facebookkal? -.- Én például nem is vagyok regisztrálva, mégis van életem.

Most nagy sztár a face, de ha jön valami új, akkor majd mindenki rákattan arra és a jelenleg regisztráltak fele nem fog facebookozni...jó példa: myVip, iwiw, msn.

És egyébként is miért kell az alapján ítélni, hogy több száz képe van valakinek? Ő dolga/baja, ha neki ez jól esik...attól még szerintem senki nem rossz vagy hasonló. Nő vagyok, de ha beleszeretnék egy pasiba, akinek van fent 1000 képe, még ugyanúgy tudnám szeretni és nem változna róla a véleményem. Bár ez emberfüggő, tudom. Valakit zavar, hogy sok képe nyilvános bizonyos embernek, valakit nem.

És most jöhetnek az idiótábbál idiótább válaszok, hogy milyen hülye vagyok, csak mert másképp gondolkozok, mint egyesek...ennyi! Szerencsére az emberek nem ugyanolyanok, mindenkinek van saját véleménye, ami néha teljesen eltér az átlagtól...

2013. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mivel nem használom az oldalt, így engem nem befolyásol a döntésben, hogy hány képe van... :D
2013. aug. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!