Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek? Mit csinálnátok...

Szerintetek? Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. már 1 hónapja beszélgetek egy sráccal és be is jövök neki mert nem egyszer mondta, meg h hiányzok neki meg iylenek. de mégse akar találkozni. Amúgy nagyon önbizalomhiányos, mert rondának érzi magát de nem az! és nemtudom mit csináljak. 40 kilométerre lakik tőlem. és már kezdek belefáradni ebbe az egészbe. én nagyon szeretnék vele lenni vagy csak találkozni.. most haggyam a vagy küzdje még tovább? ez az 1 hónap már nagyon sok volt ://
2013. júl. 9. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg neki ezt és akkor ha nem megy bele hagyd
2013. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Találkozzatok ennyi. Menj el hozzá. :D
2013. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el
2013. júl. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Vagy próbáld meglepni. Tök "véletlenül" összefuttok... :D
2013. júl. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nemtudom "meglepni", mivel nemtudom h hol lakik a városon belül. És nemakarom ráeröltetni magam..

Nemakarom h azt érezze nekem nem jó , mert én jobbat érdemlek meg ilyen hülyeségek.. már volt erre példa..fogja fel h nekem Ő kell :$

2013. júl. 9. 17:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Még nem is láttad élőbe, nem beszéltél vele akkor honnan tudod, hogy ő kell?
2013. júl. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Láttál már róla képet? Nem lehet, h fél attól h nem fog neked tetszeni kinézetre?
2013. júl. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!