Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, mit csinálnátok...

Mit csináljak, mit csinálnátok, megismerkedtem egy aranyos szimpatikus fiúval, akinek borzalmasak a fogai?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy fiúval, tök szimpatikus, nem is olyan csúnya, jó kicsit macis, de nem ez lenne a baj, hanem a fogai. Eszméletlen csálék, sárgák lepedések, ritkák, és van egy foghiány is elől. Viszont igényes, tök jó illata van mindig, tiszta stb. Ez kicsit illuzió romboló, de más baj tényleg nincs vele.
2013. jún. 26. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
annyira mégsem igényes akkor, nem most fogat mondjuk ki ez kellemetlen lesz csókolozáskor
2013. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Amélia:) ***** válasza:
48%
Az ápoltság alap nálam... én nem ismerkednék tovább.
2013. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül nem mos fogat. Ez lehet genetika sajnos, vannak genetikai betegségek, ami miatt ha naponta 5 ször mossa, akkor is elromlik.
2013. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#3 Ne magyarázd meg, hogy a lepedék a genetika miatt van rajta a fogain. :)

Mondd meg neki, hogy a fogaival is foglalkozzon, vagy vége... De azért finoman mondd el neki. A szájszagát is érzed?

2013. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy vezesd rá, pár tízesért cserébe bármelyik fogorvos rendbe vágja egy hónap alatt, mármint annyira, hogy ne legyen lepedékes meg sárga, a többi azért több idő, de ez is előrelépés lenne szerintem ;) De valószínű ezt magától is tudja, csak lehet most nincs lehetősége fogorvosra pénzt költeni.
2013. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4-es

Nem tudom, hogy az lepedék-e vagy csak szuvasodás, azért nem néztem bele fogtükörrel :D

Amúgy semmi szájszaga nincs, nem éreztem eddig, volt, hogy közel volt hozzám, akkor se

2013. jún. 26. 11:59
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha egyébként szimpatikus, ez ne vegye el a kedved. Az én fogaim is csálék, 2 mm-es lyuk van az első kettő között, és sárgák, pedig minimum naponta egyszer fogat mosok, de inkább kétszer, és néha rágózok is. Egy darabig szájvizet is használtam, csak kifogyott, és elfelejtettem másikat venni, de már rajta van a bevásárló listámon :) Esetleg említsd meg neki a dolgot, ha nem érzed cikinek, vagy tolakodónak.. Az én páromnak is hídja van, műfoga, és foghiánya oldalt, gyulladt az ínye. Nem kérdeztem tőle, ez mitől alakult ki, de azóta, hogy arra a nem túl igényes hídra és pótfogra százezreket hagyott ott, napi rendszerességgel fogat mos(esténként), és nap közben rágózik. Szóval nem vádolható (már) igénytelenséggel, de a nyoma még bőven ott van. Persze mindketten megcsináltatnánk rendesen a fogainkat, de manapság kinek van lehetősége egy fél vagyont otthagyni??

Ha egyébként tényleg nincs vele más gond, akkor azért szerintem érdemes megpróbálni, nem biztos, hogy érdemes lecserélni egy fogpaszta reklám színészre, akivel viszont más problémáid lesznek.

2013. jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen volt a volt barátomnak, apukájának voltak rossz fogai, ezt tőle örökölte, de minden nap mosott fogat, ápolt volt, jó illatú, sosem volt büdös a szája. Ő volt a nagy szerelem az életemben, de sajnos már nem vagyunk együtt. Szóval ha nem büdös, és amúgy rendben van és még később rendbe hozhatók a fogai szerintem ezért ne hanyagold.

20L

2013. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az kevés, hogy téged nem zavar. De nem fogod-e szégyellni mások előtt?
2013. jún. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

7-es

Köszi a választ.

Igen igazad van, mondjuk nem a fogköz a baj, volt már 5 mm-es fogközű barátom is. Csak hogy hiányzik is meg szuvasak.

2013. jún. 26. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!