Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, lehetséges, hogy...

Lányok, lehetséges, hogy azért tartotok rondának egy fiút, mert hatalmas nagy vastag orra van?

Figyelt kérdés
Mondjuk, ha nem lenne ilyen nagy, vastag orrom, akkor még talán helyesnek is tartannátok? Mert például egysdzer nem messze tőle beszélte két lány, hogy helyes fiú lennék, csak kár, hogy nagy az orrom. Egy másik lány meg kinevetett és közben mondta, hogy milyen nagy orrom van már, hogy nézek ki.

2013. júl. 9. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Valaki szeretni fogja a nagy orrod a többieket meg szard le :D
2013. júl. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Keress zsidó barátnőt, ő megérti.
2013. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy nem feltétlen orr a probléma max. csak ráfogják.


Engem pl:. kisugárzás fog meg. Szóval lehet valaki magas szőke és lehetnek hatalmas kék szemei is lehetnek ha nem fog meg benne semmi.


Egyébként meg biztos találsz valakit aki meg beléd szeret.

2013. júl. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem zsidó orrom van, hiába nagy, egészen más nem sasorr. Inkább vaskosnak mondanám, nem is hosszra vészes, hanem vastagságra.
2013. júl. 9. 17:44
 5/9 LeftBehind ***** válasza:
Ugyanezekkel a paraméterekkel csak nem az orrodon és imádni fognak
2013. júl. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mi van Cyrano, hagyod, hogy kicsúfoljanak?


Ringo Starrnak összejött Maureen Cox

[link]

2013. júl. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
JÓ, de én nem vagyok egy sztártípus. :D Inkább csendes, visszahúzódó jó fiú típus. :D
2013. júl. 9. 18:15
 8/9 anonim válasza:
ha tényleg nincs más baj veled külsőre akkor elhiheted hogy az sem fog számítani :) ahogy mondták ha aranyos vagy és van kisugárzásod semmi baj nem lesz vele :) aki másokat bánt a kinézete miatt az saját magával nincs megelégedve! Remélem hasznos volt :)
2013. júl. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tudod lehet, hogy nagy az orrod és szerinted ezb baj. De van egy mondás. Akinek nagy az orra, annak nagy a farka!
2018. szept. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!