Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok! Ez hátrányt jelent...

Csajok! Ez hátrányt jelent nálatok?

Figyelt kérdés
Én egy bezárkózott 18 éves fiú vagyok. Sose vtak barátaim, se bnőm. Nem járok el szórakozni, sajnos egész nyáron itthon vagyok, mert nincs kivel elmenni. Iszonyatosan ronda vagyok, szemüveges is és nem megy a barátkozás, mert eddig mindenhol csak piszkáltak.

2013. júl. 10. 17:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
kamu..
2013. júl. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%

Őszinte leszek nagy hátrány!

Szeretem a tapasztalt magabiztos fiúkat

20.L

2013. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
nem, kifejezetten a ronda antiszociálisak az eseteim...
2013. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

Kamu!

De amúgy mondatokként értékelném.

HÁTRÁNY

HÁTRÁNY

HÁTRÁNY

HÁTRÁNY

2013. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Sajnos az!Mind így ahogy kiírtad!:(
2013. júl. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem kamu! Bárcsak az lenne!


És értem. Lehet jobb lesz, ha nem szenvedek tovább... :(

2013. júl. 10. 17:26
 7/18 anonim ***** válasza:

Nálam nem, de gondolom egy ilyen nagyon nyitott és bulizós lánynál lehet, hogy igen. DE nem mindenki egyforma.

A szemüveg nem "rondítja" az embert. Sőt szerintem "divatos". Én is szemüveges vagyok és nem zavar.

Egyébként én is itthon töltöm a nyarat. Se munka, se semmi. Viszont pár hét múlva megyek egy angol tanfolyamra ami 2 hetes. Igaz, hogy tanulni "kell" (önszántamból megyek), de legalább valami hasznosat fogok csinálni.

2013. júl. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ebből van, amin változtathatnál, csak akarni is kell panaszkodás helyett.
2013. júl. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyik sem olyan tényező,amin ne tudnál változtatni.Nekem se voltak sokáig barátaim,se barátnőm.Engem is piszkáltak.Ma meg,minden pont az ellenkezője.Néha nyitni kell az emberek felé és hidd el nem bánod meg.Biztos akad olyan ember,akivel van közös témád.A lányokkal is ez a helyzet.Nem marslakó egyik sem,csak nincs p*csük,de ezt leszámítva sokuknak lehet az az érdeklődési köre,mint neked.Szóval fel a fejjel és ne otthon ülj!

A rondaság pedig relatív.Biztos nem vagy ronda csak nincs önbizalmad.

2013. júl. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ennyire buta! Hányingerem van az ilyen önbizalom hiányos, magatehetetlen, önsanyargató, szánalmas, "jajj, mindenki sajnáljon meg" típusú emberekből! Nem értékeltek semmit és senkit, egész napotok azzal telik, hogy a negatívumokat halmozzátok egymásra. Meg is érdemled, ha ilyen vagy, és nincs senkid.
2013. júl. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!