Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van több dagadt fiatal...

Miért van több dagadt fiatal lány, mint dagadt fiatal fiú?

Figyelt kérdés
Ha megnézem a párokat több a kövér lány, mint a fiú. MÁr figyelem egy ideje. Most a lányok ennyire igénytelenül zabálnak, vagy hízékonyabbak, mint a fiúk?
2013. júl. 10. 18:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Hé,azért vannak szép,vékony lányok,akik tudnak figyelni magukra és időben észbekapnak,ha feljön az első pár kg..

Találsz szép barátnőt,ne félj:) Ráadásul,semmi értelme olyannal járni,akihez nem vonzódsz. Engem is taszítanak a nagyon-nagyon duci fiúk(nem baj,ha kicsit macisabb,az még aranyos,de ne essünk túlzásba:D),és mivel nem vagyok kövér,szerintem elvárhatom ezt a partneremtől is. Ez egyáltalán nem nagy elvárás..

2013. júl. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
39%
Mert a nők igénytelenebbek annál, mint ami a köztudatban él róluk! És mivel náluk van a punci, sok srác inkább lealacsonyodik a szintjükre.
2013. júl. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Imádom, hogy azok osztják legjobban a kövér embereket, akik akkor és azt esznek amit akarnak. :D

Lány vagyok 17 éves 175 cm 80 kiló. Voltam súlyosabb is. Nem sok lány van a környezetemben, aki nálam egészségesebben étkezik. Cukros dolgokat már kb. fél éve nem eszem, lisztből is lehetőségekhez mérten teljes kiörlésűt, de inkább azt se. Voltak hónapok, hogy szinte tényleg csak zöldségeket ettem. Emellett úszok, táncolok, hajlékony vagyok, sok 55-60 kilós barátnőmnél is jobb "kondiban" vagyok. Mégis már ezt a súlyt megtartanom is nehéz. Ennek egészségügyi okai vannak, nem akarok belemenni.

Összességében csinosnak tartom magam, mert arányosan oszlik el a felesleg, de akkor is utálom ezeket olvasni. Miért érdekel titeket mások magánélete? Miért beszéltek úgy, mintha a kövér emberek lennének a világon a legigénytelenebbek?

2013. júl. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Bár ezeréves kérdés, de hátha valaki olvasgatja. Az utolsóval nagyon egyetértek! Mármint, nem én vagyok ilyen helyzetben, de igaza van. Én 170 centihez 65 kg vagyok, átlagosan vékony. A legjobb barátnőm velem egymagas, nem tudom a pontos súlyát, de 80 fölött, és szó szerint "bomba alakja" van, ahogy mondani szoktuk. Tudom, hogy kiskora óta ilyen, és már sok mindennel próbálkozott, de hormonbetegsége is van, Anyukájától örökölte is, és nem tud mit tenni a súlya ellen. De nagyon jól öltözködik, csinos. Jóval egészségesebben táplálkozik, mint én, bár ő sem tart semmilyen diétát (mivel régen már rengeteget próbált hasztalanul), és mégis én vagyok a vékony ő pedig elég túlsúlyos. De mint mondtam, csinos, és ha megkérdeznétek a környezetünkben élőket, (szinte?) mindenki azt mondaná, hogy ő a csinosabb, pedig nekem sincs csúnya arcom, vagy ilyesmi.
2016. dec. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14 vagyok, elfelejtettem odaírni, hogy mindketten 16 évesek vagyunk.
2016. dec. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Röcsögei Péter válasza:
Nyeregben érzik magukat, tudják, hogy őket így is elviszi valaki. Sőt, válogathatnak is. Talán nem csodálkoznak, ha a párjuk minden este bevodkázik szex előtt. Az a szokás, hogy gyertyákat raknak az ágy köré a földre, azért jó, mert az egyik fél látja a másikat, a másik viszont csak sötét foltot lát maga alatt. Viszont, ha libikókázom a nagy pók hasán a hölgynek, és nem ér be tőle a dákóm, az probléma, és nem az enyém. Akkor felül kell lennie, a világítás meg a háta mögött. Ha csontom törik, lássa hívni a mentőket.
2018. nov. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
16-osnak: Szerintem, az nem feltétlenül igaz,hogy a kövér nők is válogathatnak. Én jó duci voltam,akkor sem kellettem senkinek. És most ,hogy lefogytam most sem. A kondim, mozgásigényem hatalmas nagy. De a természetem miatt valszeg senkinek sem kellek. Visszahúzódobb vagyok, és önbizalomhianyos. Mivel mondig visszautasítottak. Szerintem, az ilyen lányok ,akikről írtál max. csak azért válogathatnak,mert a kisugárzásuk,természetük, viselkedésük vonzó vagy szexi. Alkatnak sztem ninvs köze hozzá
2019. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!