Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A mai fiatal nők miért ítélik...

A mai fiatal nők miért ítélik el azokat a férfiakat, akik már voltak pszichiátriai kezelés alatt a kórházban?

Figyelt kérdés
Az állítják róluk, hogy bolondok, gyogyósok, szánalomra méltó kis k.cs.gök.
2013. júl. 7. 11:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
titkold el és kész
2013. júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ez a mai fiatalság már egy degeneráció.. :S Minden bajuk van.. 14 évesen már azon gondolkoznak h vessenek véget az életüknek! És mind ezt tuti nem az otthoni dolgok miatt teszik! Nem egy olyan ismerősöm van aki nyugtatón él már évek óta én nincs 18 éves.. :S
2013. júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát, ha egy nőről lenne szó, én se foglalkoznék ilyennel pasiként.

Az ilyenek nem biztos, hogy tényleg teljesen egészségesek.

2013. júl. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem ítélik el szerintem de most valld be, te vonzódnál egy olyan lányhoz, akit pszichiátrián már kezeltek?
2013. júl. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért ítélném. Bátor, szerencsés emberek. Van az az eset, aki szerencsés hogy orvosi segítséget kap, higgyétek el.
2013. júl. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Így látatlanban és az okok ismerete nélkül nem feltétlenül tudok hiteles választ adni, de megpróbálom. Nekem az, hogy pszichiátriai kezelés alatt voltál, azt jelenti, hogy nem vagy képes önállóan feldolgozni a problémáidat. Ért esetleg valamilyen trauma az életben? Engem is, de voltak/vannak barátaim, akiknek elmesélhetem, és ez segít feldolgozni. Nem gondolom, hogy szakemberre meg gyógyszerekre szorulnék, tarts maradinak, de nálam ez lelkierő kérdése. Igazából a lényeg annyi, hogy én nőként elvárom, hogy egy férfi legyen tökösebb, erősebb nálam minden tekintetben, és ne egy nyávogó, depressziós (vagy fene tudja milyen), önállótlan, gyenge ember. Ne értsd félre, ha segítségre szorulsz, az önmagában nem baj, de könyörgöm, ezért vannak az embernek barátai/társa/szülei, stb. Én az ilyen "depresszió" és hasonló dolgokat nem tartom betegségnek, ez egy szánalmas mentség a lelkierő hiányára, amikor az ember képtelen összeszedni és egy picit megerőltetni magát a saját érdekében. Tehát ha valami hasonló miatt kezeltek, azt szánalmasnak tartom, egy férfi ne legyen gyengébb mint én. De ha pl skizofrén vagy, az megint más, de ezt már nem fejtegetem. Sz_r érzés olyasmire válaszolni, amivel nem vagyok tisztában, szóval be is fejezem, a lényeg (kulcsszó), amiért én elítélem: a gyengeség.
2013. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem azé, mer nem tudják kezelni a dolgot, és inkább e mögé bújnak. V. mer kevés az infó és megijednek..

De ez ember függő is, ki hogyan fogja fel, milyen a hozzáállása.

Én nem ítélek el senki, mer kivagyok én, h elítéljek másokat. Ha az adott dolog, ami miatt ott volt az illető, megszűnt, v. kezelve van, akkor semmi akadálya, h kiegyensúlyozott életet éljen. El kell/ne tudni fogadni a másikat, olyannak amilyen.

2013. júl. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

mert ismertem ilyet és nincsenek jó tapasztalataim.

én nyitottan, szeretettel irányultam felé, ő erre éreztette hogy csak dugni akar velem.

akkor lassan próbáltam tőle eltávolodni, az volt a reakciója hogy mondvacsinált ürüggyel megsértődött és rávette a haverjait, hogy szóban állandóan terrorizáljanak, aztán később fizikailag is.

akkor egy évig sikerült elkerülnöm, utána jött a "nemúgy gondoltam"-bocsánatkérés, szabadidejében folyton találkozással nyaggatott.

akkor rámzúdította az összes lelki nyomorát, hogy hogyan akart öngyilkos lenni többször meg hasonlók.

kezdetben próbáltam meggyőzni hogy marhaságot csinál, később már belefáradtam és nem érdekelt.

akkor meg azért sértődött végig, neten és élőben hazudozott rólam meg megpróbálta elmarni a barátaimat.

aztán 1 évig sikerült megint elkerülnöm, végül összefutottunk és megint jött az "á kis butaságokon megsértődtünk de kezdjük előlről"-téma (kár hogy én nem így gondolom).

megint a találkozzunk-rész, megpróbáltam kibújni alóla.

aztán most a napokban meg követett az utcán egy darabig távolról.

hasadt, skizofrén, hiába vagyok egy terézmuter, az ilyet nem lehet megmenteni.

hiába zseni amúgy, elég nagy bajok vannak vele, el tudnám képzelni róla pl. hogy kinyír valami elhagyott helyen, aztán hazaviszi és évekig dajkálja a hullám vagy valami hasonló.

nem kellene mégegy hasonló.

ez szimpla önvédelem

2013. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolsó ugyanazeket éltem át én is. Bár fizikailag nem bántalmazott, nem hagyott békén, várt a bárban h megigyak az innivalót ahol egyébként lekoptattam..aztán este asötétben kísérgetett hazafelé és én bevoltam szarva. Kezdte és végezte, hogy ő nem érti miért hagytam ott, ő még mindig szeret, ez már vagy 2 év után, majd ha látta, hogy nem megy szép szavakkal fenyegetőzött, amikor új számom lett hívta a barátaimat. Muszáj volt itthon ülnöm és ki sem mozdulnom sokáig, és mai napig sem megyek ki szivesen, mert egy kis közösségben lakunk. Nemsokára lelépek innen.
2013. júl. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 BefőttPista válasza:
jah meg lehet pszichiátriára jár ,de lehet 10*-szer jól neveltebb mint egyesek,sőt még némelyik lelkiismeretesebb is ,mint akik az utcán mászkálnak és nincs semmi bajuk a mai elbaszott társadalmunkal :)
2013. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!