Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én nem értem a mai...

Csak én nem értem a mai fiatal lányokat?

Figyelt kérdés

Elvárják, hogy nekik csak helyes fiújuk legyen, ha egy fiú csak átlagos külsőre már rondának nevezik. A legtöbb lány a testén kívül semmit sem tud adni, mégis akkora egója van, hogy az már ijesztő és szánalmas. Legutóbb egy kövér csaj pofázott be fb-n, hogy ő így tökély, ahogy van, őt ne fikázza senki, de ez a lány egy tök átlagosan kinéző fiút meg rondának nevezett és kinevett. Miért ilyen kegytlenek? Miért tehetnek a lányok meg mindent, meddig kell még tűrnünk ezt?! Aki rendes fiú létére, azt észre sem veszik a lányok, csak azokba a fiúkba tudnak beleszeretni is, észrevettem, akik ilyen menő kis raj páwák vagy jóképűek, izmosak. Na meg általában ilyen bunkó, agresszív srácok még a máasik nagy kedvenceik a cuki fiúk mellett. Komolyan, most aki ezekbe a csoportokba nem tartozik bele, meg dögöljön meg egyedül meg sírjon már kínjában, mert úgyis mindig csak csúfolják a lányok meg lenézik. Például ha egy átlagos kinézetű fiú lájkolja egy lány kiírását, akkor máris tiltva lesz, hogy nem is szólhat hozz meg nem is írhat hozzá többet a csaj bejegyzéseihez. Mégis milyen alapon tehetik ezt emeg a lányok, mitől jobbak ők egy fiúnál?!

Én olyan fiú vagyok, aki egy normális lányra vágyik, de hát így ezeket látva, meg tapasztalva, ami élőben is megy, hát teljesen kiábrándultam, már nem is hiszem, hogy van még rendes lány, akiv nekem kellene. Komolyan mondom már értem miért mennek el sokan egy prostihoz. MÉg az is becsületesebb és tisztességesebb a legtöbb átlagos meg csúnya fiúval, mint ezek a mai lányok, akik állítólag olyan csodálatosak, hogy egész világban a magyar lányokat tartják a legszebbeknek. Mégis kit érdekel, ha belül rohadtak? Kinek kellenek ilyen lányok és még csak nem is kell szépnek lenniük, hogy kegyetlenek legyenek és üresek, felszínsek belül. Ez a legjobb az egészben.


2013. júl. 6. 21:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Ma a kisregények éjszakája lesz?
2013. júl. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%
szép kis regény Andersen
2013. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Lájkolnám a kérdésed, ha lehetne, mert én is ezt tapasztalom.
2013. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mármint, hogy itt lájkolni, facebookon nem akarom:D
2013. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Azért sok igazság van benne. Megoldás. mivel nincs mit veszíteni, vissza kell pofázni mindegyiknek!
2013. júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 The Other ***** válasza:
41%
Szerintem én ezt ma már olvastam... Hányszor írod még ki?
2013. júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
72%
Fiam,nem hiába van a lányoknak ekkora egójuk,hiszen náluk van az összes pina.
2013. júl. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%

Hány éves vagy?

Bocsi, de szerintem te nagyon el vagy tévedve,valószínűleg egy lány nagyon összetörhette a szívedet..

Lemerem fogadni, hogy te meg a csúnya vagy éppenséggel kövér láyokat nem nézed kb semmibe.

2013. júl. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#6, sztem az egy másik volt, mert lehetünk még egy páran akik szívják ezt a 21.századi ismerkedést
2013. júl. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

igen tényleg vannak ilyenek lányok, de sok kivétel van, foglalkozz inkább velük :D

keress egy rendes lányt :)

amúgy meg néhány fiú se semmi :\

16\l

2013. júl. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!