Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A mai fiatal pasikkal (20-22)...

A mai fiatal pasikkal (20-22) mi baj van?

Figyelt kérdés

azt vettem észre hogy ez a korosztály (többsége) nem akar dolgozni egyrészt,másrészt meg a csajoknál is inkább a "csúnyábbakra" és a butábbakra mennek


ez miért lehet?



2013. júl. 10. 23:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sajnos a sok gépezéstől rossz a látásuk, és már gerincporblémáik is vannak így csak ülőmunkát tudnak csinálni
2013. júl. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az én volt barátom vállalt 3 munkát is, csak hogy legyen pénze.

Lett melója, pénze, bnője nem. Most cafkákkal éli ki magát, de azt mondja, boldog...

Nem mind egyforma, soha ne általánosíts!

2013. júl. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy. Azért mennek a "csúnyákra", mert ízlések és pofonok. Te meg egy beképzelt liba lehetsz, ha ezt nem érted meg. -.-
2013. júl. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21 vagyok, most költözöm el otthonról és szeretnék dolgozni, hogy legyen pénzem egyetemre. Igaz annyiban, hogy sok velem egykorú inkább még fiatalkodna, de én szeretnék már önálló lenni. De hát kinek mi a célja..
2013. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Komolytalanok amig eltartják őket eszükben sincs dolgozni menni vagy kezdeni magukkal valamit is még 30 évesen is otthon laknak ha valaki vagy vmi nem hat rájuk .. ezenkivül hogy za izlésük miért romlott azt nem tudni de ez sem vonatkozik mindenkire
2013. júl. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hát, én is azt látom, hogy a mai fiatal fiúk többsége, akiket általában a szülők tartanak el, vagy azok sem, nem akarnak melózni, csak a buli, pia, és rágerjednek az igénytelen csajokra, aztán panaszkodnak, hogy miért nem találnak maguknak normálisat. talán mert agyilag nincsenek azon a szinten, bár ezek agyilag kb. 12 éves szinten vannak.,
2013. júl. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

nem általánosítok,csak azokról beszélek akiket ismerek


a csúnyát meg úgy értem,hogy nincs benne semmi szép,se értelem,se külsőben,se arcban,viselkedésben,öltözködésben...


miért az ilyen nőkre mennek?

2013. júl. 10. 23:24
 8/14 anonim ***** válasza:
Aki az ilyen lányokra bukik az meg is érdemli :) 21/F
2013. júl. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
jól mondod:)
2013. júl. 10. 23:35
 10/14 Antihater ***** válasza:
100%

komplex társadalmi problémák mint:

-kapunyitási pánik

-olyan kevés pályakezdőt vesznek fel dolgozni, hogy sok már belefáradt

-elérhetetlennek tűnő szép és okos lányok ( azért néha pár EGYÉRTELMŰ jelzést megköszönnék férfitársaim nevében )

-depresszív világkép -> úgyse sikerül meghódítani a szép lányt


Nyugati romantikus médiák befolyása:

-mindenben tökéletesnek kell lennie és igazodnia az ideálhoz

-Továbbá a "jaj kihűlt a láng, ezért keresek mást", annyira hirtelen és nagy fellángolásra, szerelemre vágynak, hogy elfelejtik mi az a takarékon égés, és a hosszútávra tervezés

2013. júl. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!