Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A mai fiatal pasikkal (20-22)...

A mai fiatal pasikkal (20-22) mi baj van?

Figyelt kérdés

azt vettem észre hogy ez a korosztály (többsége) nem akar dolgozni egyrészt,másrészt meg a csajoknál is inkább a "csúnyábbakra" és a butábbakra mennek


ez miért lehet?



2013. júl. 10. 23:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg amúgy azért, mert tényleg ez lett az általános, és ennyire alacsony az igényszintjük, vagy rossz a mintavétel :D Talán csak jobban szembetűnik az internet meg a facebook miatt, ha több hülye van az ember körül, mint régebben. A munkával kapcsolatos dologra meg szerintem ma sokkal többen bele vannak szokva abba a "jólétbe", hogy alapszinten eltartják őket a szüleik, és egyre kevesebb fiatalnál látom, hogy a szakmai előrehaladás vagy az az érzés, hogy legalább részben finanszírozzák a saját megélhetésüket, hajtaná őket, hogy dolgozzanak. (8-as voltam :)
2013. júl. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Szerinted a szépség és az értelem összefügg, kedves kérdező? Az értelemnek az arcon kell meglátszania, az öltözködésen, vagy a szemben csillognia? :D Aki a külsőn, az ember veleszületett kinézetén keresi az értelmet, az sem ér többet azoknál, akik a bennszülöttek antropológiai tulajdonságait méricskélték és a "fajuk" "nemesítésével" foglalkoztak, mert szerintük azért voltak alantasabbak a fehéreknél, mert sötétebb volt a bőrük. Nos, az értelem belül van, nem kívülről kell ítélni, csak sajnos ezt régen sem mindenki tudta, meg ma se.

Csúnya: relatív, mindenkinek más tetszik, ennyi.

Nem dolgoznak: vagy tanulnak még és arra koncentrálnak, ahogy én is teszem, vagy pedig nem találnak megfelelő munkahelyet pályakezdőként.


A mai 20-22 éves lányok között pedig sok olyat ismerek, aki 3 egyetemet végez egyszerre, 4 nyelvvizsgája van, 2 munkahelye van, és azt hiszi ő a csúcsa mindennek, holott ennyi kolonccal a nyakán semmibe se tud belemélyedni, semmit se tud precízen és igényesen (el)végezni, a munkahelyét, amelyen egyébként komolytalan beosztásban van, úgy tünteti fel mint valami nemzetközi óriásvállalatot és csillog-villog vele a Facebookon. Sokat markol, keveset fog elve alapján nincs teljesítmény és nem is lehet mögöttük; még a kutyámat se bíznám az ilyenre. Egy szó mint száz: az ilyen lányok felszínesek, látszatfüggők, és az ilyenek keresnek magukhoz hasonló ugyancsak látszatkarrieristákat, akikre te gondolsz valószínűleg, kedves kérdező.

22/F

2013. júl. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szerintem az a baj hogyha sokáig nincs valakinek senkije akkor beéri a kevesebbel is vagyis a csunyábbal is-
2013. júl. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
szerintem meg a fiatal csajokkal (20 alatt) van a baj hogy mind a népszerű páwa pasikra buknak, és nem a normális pasikra
2013. júl. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!