Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ismerkedik velem egy...

Miért ismerkedik velem egy lány, ha George Clooney-ért van oda?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy lánnyal és megtudtam, hogy oda van George Clooneyért. Na most én nem vagyok egy szépség, így teljesen más vagyok, mint ez a színész, ha neki ilyen típusú pasik jönnek be, akkor miért ismerkedik velem?
2013. júl. 11. 10:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert te elérhető vagy, Clooney meg nem, Istenem, gondolkodhatnál... -.-
2013. júl. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nekem is bejönnek különböző típusú pasik. Mindegyikben van valami érdekes. Ez nem jelent semmit!
2013. júl. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
azért mert te elérhető közelségben vagy,és attól hogy szeret egy hírességet még ismerkedhet emberekkel
2013. júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Egy nőnek tetszhet több típusú pasi is. Nekem pl mint színész nagyon bejön Johnny Depp, Neil Patrick Harris (igen igen tudom h meleg, de attól jól néz ki), David Boreanaz. Már ők is teljesen máshogy néznek ki. A vőlegényem meg homlok egyenest más mint bármelyikük.

Biztos az sem hátrány h te nem csak ábránd vagy hanem elérhető.

2013. júl. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Akivel én ismerkedek,az meg Johnny Depp-ért...még mák,hogy hasonlítok rá :P

Igazából nem,de ilyenen ne idegeskedj :)

2013. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%
Csak neked van a környéken olyan pici bránered, mint Clooney-nak.
2013. júl. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én meg Enrique Iglesiasért vagyok oda,de komoly kapcsolatom van. Persze a pasim nem hasonlít rá és mégis szeretem!

Az, hogy odavan egy híres emberért, csak egy dolog. Jóképû...,de azért ez nem azt jelenti,hogy a pasim nem az, csak ô mégis másképpen jóképû.

2013. júl. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%
fogalmam sincs
2013. júl. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

#7


De ha jönne egy Igléziász klón aki jellemre kb. mint a mostani csávód, simán lecserélnéd, mi? :D

2013. júl. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

9es! Helytelenül írtad a nevét!

Tudod, már volt szerencsém találkozni és beszélgetni Enriqueval ..és ezért egy rá hasonlító ffira nem cserélném le a pasim, viszont az eredetiért igen!!!

2013. júl. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!