Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg hülyére vagyok csak...

Tényleg hülyére vagyok csak véve? Ti hogy kezelnétek a helyzetet?

Figyelt kérdés

Facen bejelölt egyik ismerősömnek egyik jó barátja.Beszéltünk facen,de Ő sürgette a találkozót.Kérdeztem Tőle,hogy milyen talit akar barátit,vagy mást.Ő mondta,hogy ez tőlünk függ,hogy hogyan alakul... Erre mondtam neki,hogy nem akarok kapcsolatot és megbeszéltük,hogy barátilag találkozunk.A tali elején alig szólt hozzám én azt hittem azért,mert nem vagyok neki szimpi.Aztán feloldódtunk és beszélgettünk.Kiderült van bennünk egy csomó közös dolog és jól éreztem magam vele.Szóba jöttek a párkapcsolati dolgok is azt mondta,hogy neki még csak egyszer volt párja és hűséges típus.Mondtam,hogy én is az vagyok.

Aztán beszéltünk facen és megbeszéltük a következő talit.Mondtam neki Budán egy helyet,hogy menjünk oda Ő meg mondta,hogy nem.Kérdeztem,hogy miért.Azt mondta,hogy így az elején még nem szeretné,ha látnának velem a barátai.Erre vissza kérdeztem,hogy miért? Nem lehet több barátod,vagy szégyelsz?Mondta,hogy nem ez bonyolult majd elmondja.

A talin jól éreztem magam vele viszont elég flegmán és kulturálatlanul viselkedett az elején.Aztán megint csak feloldódtunk.Kértem,hogy mondja el mi az igazság miért nem akar bemutatni a barátainak,tényleg nem értem.Erre azt mondta,hogy akkor mondja el,ha én is elmondok neki valamit.Én korrektül ezt meg is tettem.Aztán azt mondta azért,mert nem ismerem a barátait,hogy milyenek.Erre vissza kérdeztem,:”hogy ha jó értem akkor mással kavarsz és úgy jönne le,mintha velem is.”Erre azt mondta igen.Kérdeztem tőle,hogy hány éves akivel együtt kavar? Azt mondta,hogy Ő ilyet nem is mondott,hogy kavar mással.Aztán néhány perc után zavarában bevallotta,hogy tetszem neki.Aztán jót beszélgettünk,kedves volt velem és elhülyültünk.Megbeszéltük,hogy talizunk hétfőn is.

Erre írt,hogy talizzunk vasárnap is.Én meg mondtam,hogy jól tudod,hogy akkor nem jó.Ő pedig unszolt,hogy unatkozik és talizzunk.Azt írta,hogy szomorú.Kérdeztem,hogy miért azt mondta azért,mert hiányzom,most akar látni és nem láthat meg örül,hogy velem beszélhet.Mondtam neki,hogy holnap én is szeretném látni.

Aztán a megbeszélt időpontban hétfőn(idő elött ott voltam) vártam rá fél órát és sehol nem volt…Mire haza értem láttam,hogy írt,hogy:”Bocsi, de mégse tudok menni x-ra.”

Én meg vissza írtam neki,hogy:”jókor írsz komolyan mondom ott vártam Rád fél órát...! szia!”

Erre Ő két napra rá:” Bocsi napkozbe szoltak...”

Én: „tényleg? miről? és akkor azért kell leszarsz stílusban írni nekem...nem esik vmi jól...”


Én nagyon megkedveltem Őt,hiányzik,sírok sokat miatta bár úgy gondolom,hogy nem érdemli meg…Azt éreztem,hogy Ő valahogy tényleg más,mint azok akiket megismertem.Nem bírom elviselni ezt…



2013. júl. 10. 23:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
hagyd a francba.. ha ilyen az elején, milyen lehet a kapcsolatban? ugyan már.. 18körüliek vagytok, ugye?
2013. júl. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nem,22 évesek vagyunk...
2013. júl. 10. 23:58
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
uff, akkor is korai.. mármint a pasi nagyon éretlen.. sztem akkor is hagyd a fenébe:S
2013. júl. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ekkora birka hagyd a fr*ncba majd találsz jobbat!
2013. júl. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem volt szép tőle, hogy nem szólt előre, mondjuk megmagyarázta azzal, hogy későn szóltak neki!

Ez elég furcsa, nekem biztos valami gyanús lenne a dologban, ahogy látom neked is az.

Szerintem valaki mással is kavar, vagy ha nem is, biztos, hogy valami ilyesmi van a dologban.

Én már ott kiakadtam volna, hogy nem akar mással látni.

Nekem már ott nem lett volna szimpatikus, habár mondjuk én kerülöm az ilyen embereket!

Vagy nagyon össze van szegény zavarodva, vagy eltervezett mindent, és tényleg csak hülyére vesz.

2013. júl. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. ha te vagy a srác akkor kösd az ebet a karóhoz, hogy neked csak akkor jó amikor te mondod, ha te vagy a csaj akkor pedig felejtsd el.
2013. júl. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Azt én sem szűrtem le, hogy ki a csaj, és ki a srác, én egy csaj ismerősömre találtam rá, persze egyszer találkoztam vele, de nagyon hasonlít rá, én azt mondom mindenképp hagyd, főleg ha srác... Nem lesz könnyű lemondani róla, de hidd el idővel, 1-2 hét és már tökre el is felejted(tapasztalat) Sok sikert!
2013. júl. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
csak nekem volt egyértelmű h ő a csaj?
2013. júl. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


7-es Válaszoló:Köszönöm,h sok sikert kívánsz,de sztem nem fogom tudni elfelejteni főleg h tök közel lakik... :S

2013. júl. 11. 00:41
 10/18 anonim ***** válasza:

Hát ha csávó írja h sír sokat miatta az eléggé necces. :D Bennem sem vetődött fel a kérdés h csaj/csávó...

Szóval eléggé ki akar használni a gyerek, jobban jársz ha elfelejted és sztem nem kellene ennyire belelovald magad pár találka után mert mint láthatod is nem "jártál" vmi jól sajna.

2013. júl. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!