Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire érdemes neten ismerke...

Mennyire érdemes neten ismerkedni? (18/Lány)

Figyelt kérdés

Nem a „csúnyaságom” miatt nem találok élőben párt, a férfiak megnéznek maguknak, csak odajönni már nem jönnek. Persze a félénk viselkedésem sem bátorítja őket, hogy egyfolytában csak lesütöm a szemem és már egy mosolytól elpirulok. Eléggé nehezen oldódom emberek között, könnyen zavarba jövök, kevés barátom van, de ők igaziak és régóta ismerjük egymást, éppen ezért nem vagyok jó az ismerkedésben.

Szeretnék találni egy intelligens, kedves férfit, akivel lehet beszélgetni és közös programokat szervezni, kellően nyitott, ugyanakkor józan is. Sokan mondják, hogy az internetes társkeresés jó módszer, megint sokan szánalmasnak tartják a környezetemben azokat, akik ehhez folyamodnak. Szétnéztem pár társkeresőn, de eléggé lelombozó, amit láttam, ezért sem regisztráltam még sehova.

18 éves lány vagyok, nem volt még semmilyen kapcsolatom, de már szeretnék, persze csakis komolyat. Szóval szerintetek megérné az interneten ismerkednem, van esély rá, hogy találok egy intelligens férfit, akivel később komolyra fordulhatnak a dolgok?



2013. júl. 11. 20:54
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Attól is félek kicsit, hogy valakit nagyon megkedvelnék írott szavakon keresztül, aztán valami miatt mégsem jönne össze a fizikai kapcsolat a végén. Bár azt hiszem ezt ki tudom szűrni, ha az elején leírjuk, ki hova valósi. :)

Gondolom, aki csak szexre hajt, azt az üzenetek alapján is ki lehet szűrni, nem? Az ilyen emberkékkel ritkán lehet jól elbeszélgetni, ami nekem feltétlenül fontos. Vagy vannak nagyon jó színészek, akiknek ér ennyit egy neten szerzett numera?

2013. júl. 11. 22:52
 22/29 anonim ***** válasza:

Aki butább, annál persze könnyebb kiszűrni, mert tuskó dumákkal jön. Aki viszont értelmesebb, az gyönyörűen meg tud bárkit vezetni. De mondjuk ugyanez igaz a való életre is.


Csak írásban nehezebb kiszűrni a butább embereket, mert nincs hangsúly, gesztikuláció, ráutaló magatartás vizuális élménye, semmi.

2013. júl. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Igen, ez a hibafaktor benne van a dologban, hogy túlzottan is megkedvelsz valakit főleg úgy, hogy valamiféle véletlen folytán kimarad a lakhely ismertetése egymás között. Tudom, mert volt már benne részem sajnos. Hosszan tartó levelezés után tavaly is így jártam, több hétig beszélgettem egy lánnyal, lakhelyet direkt nem hoztam szóba. Bízván abban, hogy az eddigiektől eltérően valamilyen csoda folytán a közelben lakik. Néhány hét után aztán nem lehetett tovább húzni. És bumm, 300km...
2013. júl. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Szóval akkor vigyázni kell az értelmesebbekkel is. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy a szemétebb alakok ilyenek legyenek, de tudom, hogy ez naiv gondolat tőlem. :D

A lakhelyre azonnal rá fogok kérdezni, akárkivel is vegyem fel a kapcsolatot, ez már a kérdés feltevése előtt is bennem volt. :)

2013. júl. 11. 23:10
 25/29 anonim ***** válasza:

hát igen velem is volt olyan hogy nagyon sokat beszéltem egy lánnyal aztán kiderült hogy nem is az aki a profilképein volt.

azután azért nem beszéltem vele mert nem volt szép mert jól nézett ki hanem mert hazudott magáról így már nem volt meg a bizalom

2013. júl. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
A hamis vagy feljavított képek logikáját nem értem, elvégre ha találkozik két ember, végül úgy is kiderül...
2013. júl. 11. 23:26
 27/29 anonim válasza:

Szia, sajnos negatív tapasztalatot meg tudok veled osztani...

De előbb egy kis általános rizsa: Az interneten baromi nehéz ismerkedni, mivel rengetegszer tapasztalom a "túl szép hogy igaz legyen érzést", bár sokan úgy vannak vele, hogy férfi szemszögből egyszerűbb az ismerkedés, de vannak olyan emberek is akik ránézésre meg tudják mondani hogy milyen lehet a kiszemelt lány, vagy fiú a te esetedben. Én személy szerint komoly kapcsolatot keresek mindig, és azok a lányok akik egy társkereső oldalon olyan képpel szerepelnek amin tükör előtt állnak és pucsítanak, az már elég is nekem a kizáráshoz. (Egyszerűen nem látok bennük komolyságot) Talán kicsit maradinak tűnök, de valahogy az ilyen profilképpel rendelkező lányok nagy részét beskatulyázom könnyűvérűnek. És itt jön a negatívum: Lehetséges, hogy csak én reagálom túl és hamar ítélkezek, de inkább bele sem kezdek egy kapcsolatba, ha nem tűnik biztosnak a dolog. Sajnos az élet úgy hozta hogy megtanultam milyen amikor az ember kimutatja a foga fehérjét. (És csak később jön a kérdés: "Hogy nem vetem észre ?") A hétköznapi életemben volt egy lány aki értelmesnek tűnt bár gyanúsan jól nézett ki, aztán annyira jól alakultak a dolgok hogy már-már azt hittem hogy lesz is valami a dologból. Sokszor azt láttam rajta, mintha csúnya szóval ki lenne éhezve, aztán mivel én komolyabb dolgot akartam ezért finoman nemet mondtam, gondolván hogy így majd többre jutok, mert rá fog jönni hogy én nem csak kihasználni akarom. De aztán kiderült a lányról hogy egy címeres ki ***, ugyanis ha én nem cselekedtem, akkor majd cselekszik más elven tovább indult. És sajnos azóta már ott tartunk hogy 4 ismerősömnek is meg volt a lány... :S Barátaim figyelmeztettek hogy mi is a helyzet szerintük, de én nem hittem el nekik, utána pedig elég hosszadalmas ideig rosszul éreztem magamat.

Ebből a történetből csak annyi a tanúság, hogy nagyon, de nagyon oda kell figyelni hogy ki-milyen és észre kell venni a dolgokat, mert ha "túl jó hogy igaz legyen" érzés van bennünk akkor nem árt ha tovább nyomozunk, még mielőtt belevágunk. Nem teljesen a kérdésedre válaszoltam tudom, de remélem hogy hasznát veszed azért valamiféleképpen. És bármekkora is legyen a csábítás, inkább legyél rendes lány, és találj magad mellé egy rendes fiút, minthogy beállj a parti-k*rvák közé ! :)

2013. júl. 12. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Én is félek attól, hogy félre ismerek majd valakit. Ha a lány fiatal volt egyébként, nem furcsa, hogy inkább még csak kiélvezni akarta az életet. Nekem is ötből négy lányismerősöm carpe diem felfogású, akik nem fogadják el a mondást, miszerint: nem mindegy, hogy egy kulcs minden zárt nyit, vagy egy zárat minden kulcs. :)

Néha én is úgy érzem, így könnyebb lenne élni, de képtelen vagyok megváltozni, és boldog is vagyok így, ilyen "konzervatív" gondolkodással, még ha nehezebben is találok társra. :)

2013. júl. 12. 20:23
 29/29 anonim válasza:
Internetes ismerkedés szerintem 10% ban lehet pozitív. (Sajnos) Én se vagyok éppen nagy party arc ezért így nehezebben mennek a dolgok. Ha van kedved dumálgatni írj. Legalább azzal is megy az idő. Annyit még hozzá tennék, hogy én szeretek ismerkedni emberekkel neten csak úgy random. Megismerni az eletük egy részét, a felfogásukat és egyebeket akkor is ha még csak soha nem is fogunk találkozni. Eddig több emberrel is dumalgattunk így es örülök, hogy "megismertem" őket. A helyesírási hibákért elnézést telorol vagyok ilyen késői órákban.
2013. júl. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!