Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon valóban érdemes utcán...

Vajon valóban érdemes utcán ismerkedni, vagy nem túl jó módszer?

Figyelt kérdés

Olvasd el mire gondolok pontosan, hogy elkerüljük a félreértéseket.


Szemezgettem néhány kérdést itt, és eléggé felemás a visszajelzés ezzel kapcsolatban. Jómagam benne lennék a dologban, itt a jó idő, rengeteg lány kint van a "placcokon", napoznak, pihennek. Igazából jó lenne bepróbálkozni, megismerni néhányat. Először szeretnék egy kis jelet látni, mondjuk szemezés vagy összemosolygás, majd megszólítanám. Ebből kifolyólag az éppen dolgára siető emberkéket nem zaklatnám ilyenekkel.


Az általános vélekedés szerint mennyire jó ötlet ez, egyáltalán szeretik, ha csak úgy odamennek ilyenkor? Nem-e számít tolakodásnak, vagy ilyesmi?


2013. jún. 23. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sztem egyaltalan nem jo..
2013. jún. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tehát nem jó. Miért is?
2013. jún. 23. 16:48
 3/11 anonim ***** válasza:
mert én egyből elküldenék egy olyat aki ócska szöveggel jön oda az utcán..
2013. jún. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ebben az a gond, hogy nem írtam példát a szövegre, tehát nem tudod, hogy ócska lesz-e. :)


De a napi trollkodást megnyerted.

2013. jún. 23. 16:56
 5/11 anonim ***** válasza:
ez nem trollkodás. nekem tényleg nem jön be az ilyesmi.
2013. jún. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Na nehogy már egy ilyen háborodott nőszemély elborult véleménye miatt ne merj utcán csajozni!

Csajozni mindenhol lehet. Én is az utcán szólítottam meg egy lányt legutóbb. Már egy ideje nézegettük egymást. Szóval nem egy ilyen id.0tát szólítottam meg, mint ez. De tudnod kell hogy a csajok nagy része nem normális. Úgyhogy sok szerencsét!

2013. jún. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
miért is lennék háborodott nőszemély?:D szimplán csak nem vagyok már tinédzser, és egy érett férfitól elvárom, h ne az utcán szólítgasson már le.... ezért is, én tolakodásnak venném. De ne aggódj, van rengeteg tinir.banc, akik ezt majd díjazzák:D
2013. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"szimplán csak nem vagyok már tinédzser, és egy érett férfitól elvárom, h ne az utcán szólítgasson már le.... ezért is, én tolakodásnak venném"


Komoly a kérdés: Akkor hol? Bárki csak ott tud leszólítani, ahol éppen összehoz a sors titeket.

2013. jún. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
valóban bárhol, de nem tartom érett viselkedésnek, h csak úgy leszólít vkit az utcán.. vagyis megteheti, de normális nő nem fogja komolyan venni. márcsak azért sem, mert gondoljuk, h nem mi vagyunk az egyetlenek, akit megpróbáltatok így becserkészni.
2013. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyilván nem te leszel az egyetlen, akinél így próbálkozik. Sehol máshol nem te leszel az egyetlen.
2013. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!