Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ma láttam egy jó csajt a...

Ma láttam egy jó csajt a vonaton. Megtalálhatom?

Figyelt kérdés

Na az a helyzet, hogy tökre szemeztünk meg minden, de ott volt apja-anyja+3 testvére és nem volt pofám odamenni...

Debrecenből indult a vonat fehérgyarmatra...

Én nyírbátorban szálltam le és ők mentek tovább.

Hogyan tudnám megtalálni?


2013. júl. 14. 18:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
van esélyed én egyszer egy németországi strandon láttam egy fiút nem beszéltem vele csak láttam ,majd hazajöttem és mivel nagyon tetszett, kutattam kerestem és meglett.
2013. júl. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
van rá esély hogy még vonatozik arra!:D
2013. júl. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De még a nevét se tudom...mi alapján keressek rá?

Még volt hátra 5 megálló, azok közül bárhol megállhattak...

2013. júl. 14. 18:40
 4/11 A kérdező kommentje:

háttal ült nekem sokáig, folyamatosan nézett vissza rám, majd 15 perccel azelőtt h leszálltam átült úgy h egymást néztük.

Rózsaszín cucc volt rajta (azért írom ki, hátha olvassa ezt :D)

2013. júl. 14. 18:48
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyszer én úgy találtam meg egy lányt, hogy megnéztem hol száll le és az alapján szűrtem a nőnemű egyedeket a településen.


Így, ha te is tudod azt az öt települést, akkor egyesével nézd végig a nőket azokon a településeken. Persze csak ha nincs több tízezres a környéken... Nekem szerencsém volt, mert egy kis faluban szált le.

2013. júl. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Itt is próbálkozhatsz:)


[link]

2013. júl. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Látom már ki is írtad a kérdést kérdező.... :D
2013. júl. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát olyan csaj volt....pfuuu...

10/10...

láthatóan én is bejöttem neki, annyit forgolódott...

Hogy szűrjem ki városonként a nőket, face-n, vagy hogyan?

2013. júl. 14. 19:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát, erre nem tudok válaszolni, mivel én még az iwiw korszakban csináltam és ott lehetett ilyen szűrést csinálni. Megpróbálhatod egyébként még most is ott megkeresni, hátha még fent van.
2013. júl. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Face-en most vezetik be azt a funkciót, hogy részletesen is utána lehet keresni az embereknek. Google Chrome-on nekem már működik ez, Mozillán még nem. Chrome-nak és a Facebooknak köszönhetően azt hiszem most én is megtaláltam azt akit kerestem. Nekem nehezebb dolgom volt, mert Budapesten szálltam fel, és egy másik ország fővárosában szálltam le én is, meg a fiú is. Én csak nyaralni mentem, ő ott lakik. De semmit nem tudtam róla, a nevét sem, meg hogy pontosan melyik városban is él. Mégis nekivágtam. :) Ha van türelmed és időd keresgélni, akkor meg fogod találni. :)
2013. júl. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!