Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen mostanában a Hajógyárin...

Milyen mostanában a Hajógyárin a buli? Bed beach, patron, retro hajo, dokk beach

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 21:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Na a másik,direkt nem írtam :D :D Nem csalódtam :)
2013. szept. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Tudod ki fog Bartókot meg Kossuth-ot és társait hallgatni... Amikor autóba keresi a rádiókat ès a Bartók jön be olyanokat röhögünk. Ki hallgat olyan a sz*rt? Krisztus előtt lehet buliztak rá mert jó volt, de annak az időnek vége. Mondj egy jó rádiót a Class-on kívül :-)
2013. szept. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
És ki a fa.sz mondta,hogy csak Kossuth meg Bartók van?Kihagytad a középsőt az Mr2 Petőfit,na az a legjobb rádió az országban.Igen,meg még a Class FM,más nincs nagyon.
2013. szept. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
A Petőfi is fos.
2013. szept. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az nem fos,az az egyik legjobb még.Bár mostanában gyakran hívják oda fluor tomit,remélem elfelejtik ezt a nevetséges szokást :D
2013. szept. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

[link]

Nézd meg a harmadikat. Én a 12569. helyre raknám :)

2013. szept. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Jó hát a Klubrádió az egy szar :D Rise Fm régen jó volt,amíg nem tették tönkre.
2013. szept. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Amikor a balcsi környékén vagyok azt szoktam hallgatni. Azért néha elég jó zenék mennek rajta. Ja a klub az tényleg rossz, először azt hittem hogy milyen jo biztos klub zenék mennek rajta. Aha. Csak tömény duma duma duma 24 órán á,t egy dallam nélkül. :-)
2013. okt. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Persze :D Az egy baloldali politikai rádió :D Rise Fm régen sokkal jobb volt,ha Balaton környékén vtam akkor én is hallgattam,amúgy meg online.
2013. okt. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Politikainak ilyen nevet, hogy Klub Rádió... De jó tudni. Csak azt nem értem vezetés közbe ki hallgat olyat. Azért alszanak el a kocsiba sofőrök mert biztos azt hallgatják.
2013. okt. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!