Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért kell valamit négyszer...

Miért kell valamit négyszer elmagyarázni? Hogy mondjátok meg egy nagyon rosszul sikerült randi után, hogy nem lesz több?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy férfival az interneten egy társkereső oldalon. E-mail-eztünk, skype-oltunk, eljutottunk odáig, hogy találkozhatnánk. A randevú katasztrofálisan sikerült: attól kezdve, hogy elkésett és ápolatlan volt azon át, hogy én fizettem mindent a kávézóban és még viselkedni sem tudott (visszaköpte a csészéjébe a jégkockát, jó magasról) addig amikor elköszönéskor meg akart csókolni (a randi alatt végig nyomulni akart).

Amikor indultam haza, megmondtam neki, hogy nem úgy sikerült ez a randevú, mint vártam és nem szeretnék vele többet találkozni. Azt hittem ezzel lerendeztem. Másnap hívott, hogy ő nagyon jól érezte magát, és mikor tudunk megint találkozni. Akkor is elmondtam neki, hogy én nem szeretnék. Akkor este írt nekem, hogy találkozzunk, leírtam neki újból, hogy nem szeretnék. Következő nap felháborodottan felhívott hogy magyarázzam meg amit írtam neki. Azt hittem, hogy legalább a férfi büszkeség megakadályozza abban, saját magát megalázza ezzel.

Mit lehet magyarázni azon, hogy nem akarok tőle semmit?


2013. júl. 17. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Vadász, vadász, te szopni jársz ide:D

Majd megérti, ha jól bealázta magát.

2013. júl. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam ez a szöveg bevált: Ne haragudj, de szerintem nem vagyunk egy hullámhosszon.


De jól láthatóan ez ide kevés. Úgyhogy tiltsd le a csudába.

2013. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már sikerült felfognia, csak nem értem miért tartott ilyen sokáig.
2013. júl. 17. 14:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Van, akinek lassan esik le... nekem is volt ilyen, a végén megkérdeztem, hogy élvezi-e az elutasítást. Azóta nem keresett többet (de előtte vagy 5-6x próbálkozott újra és újra, miután közöltem, hogy nem akarok tőle semmit).
2013. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!