Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melegek! Nektek sikerült...

Melegek! Nektek sikerült netes társkeresőn párt találni?

Figyelt kérdés

Kérem a homofóbok kíméljenek!

Melegek! Nektek sikerült netes társkeresőn párt találni? Nem alkalmira, hanem tartós kapcsolatra gondolok. Én is fent vagyok az egyik ilyen társkeresőn, de nem jártam idáig sikerrel.


21/f (meleg)



2013. júl. 13. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
1x sikerült :-) de csak 1evig tartott
2013. júl. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

az a fő gond, hogy relatív többségbe kerülnek az ilyen társkereső oldalakon az "alkalmi" kapcsolatot kereső egyének, pont amiatt mert aki normális, életre szóló kapcsolatot keres egyértelműen törli a profilját ha megtalálta..

sokan kifejezetten inkább meleg helyeken ismerkednek stb.

itt a gyakorikerdesek.hu weboldalon is lehet meleg srácokkal ismerkedni, s itt azért valamivel többen vannak az életre szóló kapcsolatot kereső normális srácok...

Nekem az a bajom, hogy mindegyik messze lakik tőlem...

de pl. páran írták hogy bármennyit várnának rám.. amellett nem egy itt megismert barátom itt a gy.k-n találta meg a párját...

tehát, társkeresőn nem, ott nincs értelme... fogadok az előttem szólót is átverte a partnere... mert igen, az összes normális srác akit ott megismertem, arra panaszkodik hogy mindig átverték, egy idős velem Attila barátom, de mivel annyiszor verték már át, egyenlőre társat se akar...

19/F

2013. júl. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Ez így van, nincs sok esélye semmilyen pártalálásnak, marad a cölibátus.. Egy meleg.. Batárok, sem haverok nincsenek, marad az egókkal való küzdés, sajnos ez van ! Ahogy az ember megy bele a korba, úgy tünnek el a haverok, mindenki, aki nem ezt állítja, az -szerintem- hazudik !
2013. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
normálisat nem. max szexre sikerült. már 16-17 évesen letettem róla.
2013. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sikerült. Sőt, azóta már össze is költöztünk. :)

(Természetesen azóta egyikünk sincs fent társkeresőn.)

2013. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Természetesen, ha találnék valakit, akkor én is egyből törölném magam.
2013. júl. 14. 21:22
 7/10 anonim válasza:
100%
Nekem társat még nem sikerült, pedig sok helyen fenn vagyok, csak alkalmit és szexre sikerült, de már ezekből elegem lett. Csak egy kis szexért nem fogok idegenekkel találkozgatni. Ám a véleményem az egészről az, hogy nagyon nehéz találni. Gyakorlatilag eljutottunk oda, hogy mindenki csak tiniket akar. Aki már 25-35 stb éves, az senkinek sem kell, még akkor sem, ha 10 évvel fiatalabbnak néz ki, rendes, ápolt, akkor sem kell. Nem is kell rosszul kinézni, elég, ha már nem tini valaki, nem emo, csak átlagos, akkor annyi is, esetleg, ha szerencséje van, és pont ő kell. Sőt, felháborít amit ezek a 18-20-22 évesek csinálnak, azt hiszik, hogy ők örökké ennyi évesek lesznek, pedig nem. Sőt, nekem ugyan tetszenek az olyan lányos meg emo fiúk, és akikkel eddig beszéltem, mind beképzelt, nagyképűek voltak, feltéve, ha visszaírtak. Pedig ők fognak legjobban pofára esni amikor kikerülnek a suliból a nagybetűsbe, el kell menni dolgozni, és majd 22-25 fölött, amikor már nem 18 éves emo valaki, akkor nem fogják a melóhelyen kultiválni az ilyen szembelógó haj, meg festett köröm, meg piercing, lányos ruha, stb, ez nem amerika meg nyugat európa. Szóval elkeserítő a helyzet. Mindenki a legszebbet, legjobbat akarja, és nem csak a fentebb említett kategória, hanem még a 30-40-50 éves elhízott, szőrös manusok is. Magamról annyit, hogy 25 vagyok, (mintha számítana...) 178 cm, 64 kg, vékony vagyok, hosszú szőkés a hajam,(egyelőre...) kék szemem, aktív-uni vagyok, Budapesti, nem ragyás az arcom, nem pattanásos, és szőrös sem nagyon vagyok, legfeljebb olyan szőkeszőrös, de az is csak enyhén. De, még sem találok senkit, csak tőlem idősebb, elhízott nagydarab emberek írnak, meg olyanok akik messze laknak, vagy csak simán hatalmas nagydarabok. És úgy vettem észre, hogy mintha a kép számítana, pedig, egy kép csak egy kép, az nem jelent semmit, hogy ki milyennek látszik rajta, gondolom nincs jól sikerült kép rólam, meg nem szoktam képen mosolyogni, ezért nem írnak, csak kevesen és azok se tetszenek. De, ha már itt vagyok, ide is leírom kit, mit keresek, szóval 14-27 közötti, vékony, ápolt, kedves bújós fiú, mint én, passzív vagy uni legyen, lehetőleg tőlem alacsonyabb, természetesen fehér bőrű, én is az vagyok, ne legyen nagyon szőrös, főleg a lányos fiúk, rockerek, jönnek be, meg akiknek szintén hosszú a haja mint nekem (de nem fontos, hogy az legyen, nekem sem lesz sokáig...) tetszik, ha ékszereket, fülbevalót, stb visel, én is szoktam, nagyjából ennyi. Még annyit, hogy én nem cigizek, nem iszok, nem kávézok, nem drogozok. Jó lenne, ha a leendő társam is így tenne. És enyhébben tetszik a nőies megjelenés, pl, ha felvenne hosszú parókát, ha nem hosszú a saját haja(ez sem fontos) cicafület, nyakörvet, nyakláncot, kifesti a körmeit, szemeit (nem fontos). Ezeket én is megtenném, ha akarná. (ezeket csak "együttlétkor" kérném) De, ezek csak tetszenek, egyáltalán nem elvárás, meg még annyi, hogy izgatnak a fiúk lába, a lábszex, jó lenne fiú lábát simizni, meg ilyesmi. Nem szívesen, de privátba megmutatom a meleg oldalakon lévő profilom ahol kép is van, de mondom, utálom már az ilyen képről ítélkező kis hülyéket, nem elég az, ha egészséges vagyok, vékony, ápolt, kedves, rendes, és rendben van a pofám? Nem vagyok borostás, nem rohad a fogam, naponta fürdők, nyáron kétszer is. Volt idő, amikor ennyi is elég volt. Ja igen, én rocker vagyok, szóval ilyen zenék tetszenek, ebből kifolyólag egy diszkóssal milyen közös téma lenne, meg hobbi szinten gitározok, érdekel az informatika, elektronika, természet, sport, kirándulás, sok sok film. Csak, hogy a belbecsről is írjak valamit. Na ennyit akartam. :-)
2013. júl. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
7es az elején le irod hogy ki mit szeretne meg mki a tinikért van oda (igen ezt én is tapasztaltam) de a végén leírod a tökéletes hibátlan szőke herceget:-) igy bizony nagyon nehéz lesz valakit is találnod. Viszont az nem igaz hogy az 50es korosztály elhízott szörös nagydarab persze van ilyen is.
2013. júl. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nekem eddig sajnos mindegyik egy kamus fa**kalap volt, akit társkeresőn ismertem meg, az később visszaregisztrálta magát.

Elvileg szeretett,ami nem igaz, mert mégis féltve őrizte a társkeresős profilját, mert mindenkit beakart hálózni, nem volt szabad törölni, a haverokat előbbre tartotta, titkolózott.

Több ilyen pasi jelöltem is volt, de mindet elküldtem a halál fa**ára!!

A család nem tudott róluk semmit, amikor a lebukás szélére kerültek, akkor már nem vagánykodott egyik sem.

Számomra az ilyen emberek a bu*ik, meg akik rázzák magukat és affektálnak, és felvonulnak, na ezeket én melegként is felgyújtanám!! Ha már genetikai hulladékok lettünk, a férfias viselkedés maradjon meg, én azt mondom, mert nem büszkeség ez, nyalja a másikat mindenki a szobában, legyen az hetero vagy meleg, vagy bármi.

Melegként meghúzom magam inkább, vállalom magam, de bu*is nem tudnék lenni!!!

17/f ;-)

2016. júl. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem sikerült. Azóta is együttvagyunk, és terméeszetesen az első randi után töröltük is a profilunkat a rómeóról.
2016. júl. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!