Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk! Ha van baratnotok 2...

Fiuk! Ha van baratnotok 2 eve, megeshet, hogy megis kerul egy masik lany, aki gondolkodoba ejt titeket?

Figyelt kérdés
Van egy 25 eves fiu, 2 eve baratnoje, en 24 vagyok, latasbol ismertuk egymast, de ujabban ugy nez, h a tergyem roggyan ossze, es kedvesen hozzam hozzam szol, helyes fiu, aki huseges, de elottem huza a mezesmazdagot, bar nem emlitett agybahuzos szoveget, vajon talan csak megkapni akar, vagy talan tenyleg tetszhettem neki?
2013. júl. 17. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Tetszel neki,és meg akar kapni!

Ne hagyd magad,mert megbánnád

2013. júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ivilicious ***** válasza:
ne harapj rá,hitegetni fog meg minden,ritka az olyan,aki elhagyja a megszokottat. megeshet,de nem az a gyakoribb.
2013. júl. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1: szeret játszani, ahogy sok pasi ha kapcsolatban van (ahogy én is), de nem gondolja komolyan

2: Ha nem lennének megcsalások és szakítások akkor mindenki az élete első szerelmével lenne együtt.

2013. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!