Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aki az ősöktől a piciség...

Aki az ősöktől a piciség génjét örököle, vagyis alacsony és kis tömegű, annak hogyan lehetne barátnője, amikor mindenhol azt mondják, hogy a lányok, a nagy tömegű, magas fiúkhoz vonzódnak ösztönösen?

Figyelt kérdés
Sokáig nem is foglalkoztam azzal, hogy ilyen alacsony vagyok, de ma már látom, hogy sajnos igaz, a lányoknak a magas nagy darab, erősnek látszó fiúk kellenek, én meg ritka pici vagoyk, köszönhetően az ősöknek. A hízás sem megy, bár törpe kigyúrt állatként szerintem hülyén is néznék ki, meg nem is akarok ilyen nagy darab lenni csak 10kilót akarok izomba felszedni, de nála az is nagy dolog, jobban örülnék, ha lenne lány, aki úgy fogadna el, ahogy vagyok.
2013. júl. 17. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány centi vagy?
2013. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ivilicious ***** válasza:
biztos lesz majd olyan! szegény öcsém is ilyen,bár ő tud hízni...nekem lányként nem gáz,de neki sztem nem esik jól,h vn vagy 157 centi 16 éves létére.
2013. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Költözz olyan országba, ahol alacsonyabbak a nők. Kína, Japán, stb.
2013. júl. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!