Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem kell egy lánynak...

Miért nem kell egy lánynak sem olyan fiú, aki alacsony, ningy kigyúrva és átlagos arcra is, csak a magas, szuper helyes vagy kigyúrt fiúknak, illetve a mackóknak lehet barátnője?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez van.
2013. jún. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Nyiff-elhagytamaheréimet-nyaff.
2013. jún. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Mert az alacsony fiúknál nem érzik biztonságban magukat.a lányok.
2013. jún. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert nem érzik őket túl férfiasnak.
2013. jún. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Azért gondolj bele, lehet hogy veled is gond van. Nem te is a szuper-jó-nő-nagy-mellekkel típusra hajtasz? Mert azt felejtsd el! Átlagos srác vagy, kezdd el átlagos lányok társaságát keresni, lásd meg bennük is a szépet. Abból a körből előbb-utóbb lesz bnőd, csak idő kérdése ;)
2013. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hol kezdődik nálad az alacsony?

A barátom 172 cm, nincs kigyúrva, átlagos arcra és nem is mackó.

2013. jún. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Most ezt komolyan kérdezed? Fejedre ejtettek? Mert nekem sem kell valami bánya rám. Ha már kaptam valamit az élettől, akkor könyörgöm had használjam már ki. És ha van esélyem a legszebb lányoknál, mert sajnos magasra nőttem, kivagyok gyúrva, stb. akkor? Miért ne? És ők miért választanának nem ilyet, ha ilyenek is jönnének?

Amúgy viszont kiábrándítalak, de a kigyúrt test, a helyes arc semmit nem jelent. Csak neked ad egy konténer önbizalmat. És mondjuk valóban, szomorú, de a magassággal nincs mit csinálni és az igenis számít.

Lehet valaki úgy is mackó, hogy nem attól az, mert henyél egész nap, vagy rákeni az alkatára, az idejére.. De nem feltétlen kigyúrt, hanem mondjuk erős. Vagy mondjuk elér egy partiformát, ami még mindig nagydarab, de már nem gáz. És jő a siker.

2013. jún. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A második jól leírta. Ne nyafogj, mint egy kislány hanem kösd fel a tökeidet.
2013. jún. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem tuti nincsenek nagy igényeim, szerintem ritka elnéző srác vagyok, meg megértő.
2013. jún. 14. 16:01
 10/12 anonim ***** válasza:
épp ez a baj
2013. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!