Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyen tényleg létezik vagy...

Ilyen tényleg létezik vagy csak álmodom?

Figyelt kérdés
Egy világ omlott össze bennem, valahogy most nagyon össze vagyok zavarodva. Találtam egy lányt, aki jellemre rendes, értelmes és egyben gyönyörű is és egyedülálló egyben. Nem hiszem el, hogy ilyen létezik, eddig az ilyen lányok már mind foglaltak voltak vagy épp kiderült róluk, hogy buta, agyatlan, felszínes magamutagató kis senkik. A szép lányoktól, főleg a gyönyörűektől nem ezt vártam. Én még ilyet nem is láttam. Lehet kamuk a képei, már arra is gondoltam, de túl sok van neki viszont ahhoz meg. Akinek kamu a fb profilja, azokra nem jellemző, hgoy sok-sok képük lenne, max 3-4. Persza a táv itt is közbeszól, de ha ez igaz, akkor én hülye voltam, amiért összejöttem olyan lánnyal, aki külsőre egyáltalán nem vonzott, csak jellemre. :(
2013. júl. 13. 01:16
 1/4 anonim válasza:
most akkor az a bajod,hogy te voltál a hülye?
2013. júl. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

van ilyen, de nem sok

mert aki ilyen, talál magának gyorsan normális barátot

lehet neked nem is jönne össze

2013. júl. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mégegyszer írd le, mert nem értem. miért jöttél össze vele, ha nem is tetszett? és hogy jön ide a facebook profil? nem értem...
2013. júl. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ezt énse értem.. meg olyan szintűen fogalmazol mint egy 12 éves. Hány éves is vagy?
2013. júl. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!