Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, ha annyira...

Mit csináljak, ha annyira magányosnak érzem magam és csak netes haverjaim vannak?

Figyelt kérdés
Jó lenne már egy rendes lányt a karjaimban tartani, ölelgetni, csókolgatni, ez hiányzik leginkáb a személyes, testi érintkezés. Azok a lányok, akiket megismertem és megkedveltem meg mind messze élnek tőlem és lényegébe a táv miatt sosem volt tartós egyik lánnyal sem a kapcsolatom, így soha többé nem kérek a távkapcsolatokból, viszont mégis hiányzik nagyon egy lány az életemből, de itt a környéken valamirét nem találok megfelelő lányt meg hozzám sem közelítenek a lányok, mert pár arc rosszat terjesztett rólam, ha jól sejtem, így most elég nehéz helyzetben vagyok a párkapcsolati életem terén.
2013. júl. 17. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"mert pár arc rosszat terjesztett rólam"


Szerintem pedig ezért:

"csak netes haverjaim vannak"

2013. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
vagyunk ezzel egy páran így nehéz
2013. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Vegyél guminőt.
2013. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mosolyogj többet, légy közvetlen, ne félj új embereket megismerni. Járj el sokat otthonról, szinte mindegy, hova, csak emberek közé. A pletyák miattmeg ne aggódj, azt csak a buta libák és a vénasszonyok hiszik el;)
2013. júl. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Már bánom, hogy végig olvastam...

Mi honnan tudnánk mi a jó neked??

Most ettől jobb lesz valami, hogy elsírtad ide a bánatod?

Max. sablon válaszokat fogsz kapni...

2013. júl. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van ilyen időszaka. Ne akard ennyire görcsösen. Foglald le magad, legyen hobbid, tűzz ki célokat, éld az életed... aztán úgyis belebotlasz majd a nagy szerelembe. Ezt nem lehet "keresni", ez egyszer csak jön.
2013. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Fogadok, ha most kiírnád hol laksz, lenne autód meg némi stexed és még bűnronda sem vagy a mai estéd is jól alakulhatna.


Én sosem fogok odáig lesüllyedni, hogy valami netes fórumon csípjek fel valakit de gondoltam azért feldobom

2013. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem h hol laksz?:)
2013. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én ebből edzéssel és egy jó külsővel lábaltam ki
2013. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hajdú-bihari
2013. júl. 17. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!