Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy más olyan...

Miért van az, hogy más olyan könnyen talál megfelelő párt, míg én nekem még sosem volt barátnőm és olyan magányosnak érzem magam, olyan páratlannak?

Figyelt kérdés
Olyan válogatós vagyok, mint egy lány, fiú létemre, csak annyi különbséggel, hogy míg a csajok a külsőre olyan válogatósak, addig én a jellemre. Például, ha egy csaj cigizik, akkor már totál kiábrándulok belőle, de ha ilyen bunkó, flegma akkor sem érdekel tovább, hiába is néz ki jól külsőre. Csúnya lányoknál meg az szokott a gond lenni, hogy túl kedvesek és ettől menekülök, vagy csak eleinte kedvesek és később kiadják a foga fehérjüket, ráadásul azért nekem is számít egy kicsit a külső, annyira nem is tudok vonzódni olyan lányhoz, aki nem esetem külsőre, de jellemre a legrosszabb, mert míg külsőre szinte minden második-harmadik csaj bejön, akit látok, addig jellemre még egy lányról semt udtam elmondani, hogy ő lett volna az igazi, akit keresek.
2013. máj. 28. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Decukiiii :)
2013. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Béca ***** válasza:
Mert te páratlan vagy!
2013. máj. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
fiatal lehetsz
2013. máj. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert 1rinya p.na vagy pedig lehetnél feka p.nainas is.
2013. máj. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem vagy túl alkalmazkodó.

a másikat a hibáival együtt is szeretni kell, mivel nincs olyan ember, akinek semmi kattanása sincs. ezeket el kell fogadni; vagy megkérheted a lányt, hogy változtasson rajta. ha érted megteszi, szerencséd van.

másik opció még, hogy vársz, vársz, vársz, hátha egyszer mégis eljön álmaid nője. én ismerek olyan lányt, aki mindig kedves, tényleg nagyon jó ember. egyetlen hibája a szememben, hogy szeret egy fiút, aki nem érdemli meg.

2013. máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdezőnek rohadtul igaza van. Megváltoztatani valakit az igényeinknek megfelelően? Bahh.. még ha sikerül is az elve minősíti a másikat, az befolyásolható és jellemtelen is! Amiket leírt egyetértek velük és az ilyenekkel nem is kell kezdeni, mert nincs értelme saját magunkat kellemetlen helyzetbe hozni!
2013. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert egy finnyás pöc$ vagy azért! -.-
2013. máj. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bírlak!
2013. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!