Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Titeket nem idegesitene fel,...

Titeket nem idegesitene fel, hogy még a kifejezetten ronda nők is elvárják, hogy elbővüljék őket?

Figyelt kérdés

Mert velem konkrétan ma történt meg, hogy ilyen szextárskeresőn visszairt egy nő, mert megtetszett neki a humorom.


Am jófej meg minden, csak idősebb tölem vagy 10 évvel (24 vagyok), meg olyan 90 kiló lehet...


Na de mivel kanci voltam ezért beszélgettem vele.


És nekem nem fér a fejembe az, hogy még egy ilyen ronda nőnek is van lehetősége, hogy válogasson!


Ha nekem azt mondaná egy ronda nő, hogy feljön és dug velem, akkor nem mondanék nemet!


De, hogy egy ronda nő még elvárja az udvarlást TŐLEM az már kicsit felháboritó.


Komolyan, még egy ilyen ronda nőnek is tök természetes az, hogy egy sokkal fiatalabb és nem egy lepukkant, elhizott trotty 30as akar vele szexelni?


És még erre se mondja azt, hogy "repülök hozzád", hanem MÉG ELVÁRJA, HOGY UDVAROLJAK MEG VEGYEM LE A LÁBÁRÓL?


Nem érdekel, hogy a nőknek ez az "igénye", amit előszeretettel támasztanak alá evolucios magyarázatokkal, mert ha más lenne a társadalmi berendezkedés, és a nőknek nem lenne ennyire fenn a dolga, akkor bizony örülnének, hogy valaki rájuk néz.


Nagyon elszaladt a ló a nőkkel szerintem. Mert még ilyet, hogy egy ronda, kövér nő is válogathasson a kategoriájától fényévekre lévő fiukból, az már abszurd!


Érdekes modon, a jóképű srácokkal pár óra füzgérelés után elmennek szexelni JÓ csajok!


Én fiatal lányból is max csak annak kellek igazán, akinek még nem volt senkije, tapasztalatlan, önbizalomhiányos, és ráharap a látszólag határozott viselkedésemre!


2013. júl. 18. 23:41
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem, meg engem hidegen hagy. A ronda nőket bűvölgessék csak a ronda pasik, engem meg hagyjon béként ez is-az is
2013. júl. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 Bummer ***** válasza:
90%
Ezzel a hozzáállással még azt se érdemled meg, hogy a rondának titulált nők beválogassanak.
2013. júl. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
kancixDDDD
2013. júl. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Más szóval nem érzed magad jóképűnek és emiatt frusztrált vagy?
2013. júl. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
Titeket nem idegesít fel, hogy a kifejezetten ronda pasik is elvárják, hogy a nők vonzódjanak hozzájuk?
2013. júl. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
hát, ha az átlag szép csajoknak kellenék, akkor minden oké lenne.
2013. júl. 18. 23:44
 7/51 A kérdező kommentje:
azért nem egy szintü a két elvárás már megbocsáss
2013. júl. 18. 23:45
 8/51 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet!
2013. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:

Kérdező, most őszintén!


Nem lehet, hogy csóró családból jöttél..? Nem túl fényes anyagi háttérrel jó csajt sem lehet megkapni, vagyis jóval kisebb rá a sanszod.

2013. júl. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
pénzzel nincs gond.
2013. júl. 18. 23:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!