Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezek szerint nem is létezik...

Ezek szerint nem is létezik olyan lány, amilyenre vágyok?

Figyelt kérdés
Sok-sok éve még kissrácként kigondoltam milyen lányra vágyom. Egy kedves, megértő, értelmes, hűésges, humoros, huncut, vicces, odabújós, szeretgetős, érzékeny, érzelmes, gyengéd, szeximádó, ragaszkodó lányt képzeltem el, de a mai csajokat elnézve csak azt látom, hogy felszínesség, utálatosság meg a sértegetés meg csak nekik, mintha hiányoznának a jó tulajdonságok belőlük. Külsőre annyira sok lány bejön pedig, de jellemre nem találok megfelelőt.
2013. júl. 19. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%

az értelmesnél már elrontottad:D

nincs értelmes nő, csak az aki azt hangoztatja magáról:)

2013. júl. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Inkább az a kérdés, hogy vajon te mit tudsz felmutatni?
2013. júl. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Alig van valami igényed pedig... -.-
2013. júl. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

dehogynem

mlyen legbelül sok lány iylen, de a környezet hatására lesznek efféle utálatosak mindnekivel, mert ez a "menő".

szal

"ha eleget ásol lesz aranyad!"

todd hoffman

2013. júl. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, remélem én tetszenék neked, de a többség tényleg olyan mint akit leírtál!
2013. júl. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Túl nagyon az igényeid és ezek szerint mindenkit egyből leírsz akiből az egyik is hiányzik.

A másik dologban valamennyire igazad van.

2013. júl. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
nem is ismered őket, a mai világban inkább az van, hogy egy visszautasítástól, már összetörik az emberek lelke, mert alapból is érzékenyek, és akkor már elkönyveled mindenféle r*bancnak... a másik meg nincs ilyen, hogy udvarlás, egymás megismerése, helyette csak az van, hogy szexből kapcsolat, csak szex, vagy csak úgy összejöttök, mert nincs más
2013. júl. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 ASOT ***** válasza:
12%
Álmodik a nyomor..
2013. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ember nincs akinek kizárólag jó tulajdonságai vannak. Nincs. Ez tuti! Te sem olyan vagy. Pl. te meg hajlamos vagy általánosítani. Nem találkoztál a mai csajok mindegyikével. Ha eddig csak köcsögöket fogtál ki, az nem azt jelenti, hogy az összes köcsög.
2013. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 szelena97 ***** válasza:
62%

1-es válaszoló!

Én ezzel vitatkoznék..:P 16/L

2013. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!