Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezek szerint nem is létezik...

Ezek szerint nem is létezik olyan lány, amilyenre vágyok?

Figyelt kérdés
Sok-sok éve még kissrácként kigondoltam milyen lányra vágyom. Egy kedves, megértő, értelmes, hűésges, humoros, huncut, vicces, odabújós, szeretgetős, érzékeny, érzelmes, gyengéd, szeximádó, ragaszkodó lányt képzeltem el, de a mai csajokat elnézve csak azt látom, hogy felszínesség, utálatosság meg a sértegetés meg csak nekik, mintha hiányoznának a jó tulajdonságok belőlük. Külsőre annyira sok lány bejön pedig, de jellemre nem találok megfelelőt.
2013. júl. 19. 20:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lányt álmodtam meg magamnak, de manapság kezdem feladni, hiszen ahogy írták túl sokat vársz el, amivel nincs is baj csak "az a kincs egyszerűen nincs" ebből a filmes idézetben nagy igazság van. Én is ilyen ismerkedős, udvarolgatós fajta lennék, viszont a #7 sajnos egyet értek!
2013. júl. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát csak az a helyzet, hogy ez a való élet, nem pedig egy "dobj össze magadnak egy nőt" legújabb exkluzív epizódja.
2013. júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nagyon durva de ilyen csak az animékbe létezik, a valóságba kompromisszumot kell kötni, ez van. Am a szépet kifelejtetted :D
2013. júl. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Az tény, hogy egyre fogy a normális lány/nő, de vannak! És kedves első válaszoló! Lehet, hogy Te csak értelmetlen nőkkel/lányokkal vagy körbevéve, de igen is vannak értelmesek! Amúgy ha Én sértegetnék valakit/utálnék minden embert kb. akkor Én hamarabb lőném magam főbe, minthogy Én ilyen legyek. Amúgy nem azért, de: kedves. Kedves vagyok, egészen addig, ameddig a szeretteimre nem mondanak rosszat, mert azt nem tűröm el, de azt is szép szavakkal intézem el. Megértő: megértő vagyok, mindenkivel. Mindenkit meghallgatok, mindenkinek ott segítek, ahol csak tudok. Értelmes: értelmes vagyok, nem az a mai "tinédzser" akinek csak a kavarás, buli, piálás, cigizés számít. Hűséges: néhány barátomnak már az a baja, hogy túl hűséges vagyok hozzájuk, nagyon ragaszkodom hozzájuk, én nagyon hűséges vagyok. Humoros: ha tudnád, milyen humoros beszólásaim vannak:'D Huncut: arról ne is beszéljünk:$ Nagyon is:D Vicces: ömm, vicces=humoros, nem de?:D De mindegy:) Odabújós: szeretem, ha ölelnek, ha van, aki törődik velem, így szeretek emberekhez odabújni, persze nem minden 2.-hoz... Szeretgetős: attól függ, mert én annyira nem mutatom ki az érzéseim, de ha valakit igazán szeretek, kimutatom, ha meg arra gondoltál, hogy lehessen szeretgetni, akkor azt el is várom. Érzékeny: erős vagyok lelkileg, de el szoktam érzékenyülni némely dolgokon. Érzelmes: érzelmes vagyok. Gyengéd: ha látnád, milyen gyengéden bánok a szeretteimmel, vagy akárkivel:) Ragaszkodó: nagyon is ragaszkodok a szeretteimhez, dolgaimhoz, állataimhoz. Ennyi. Létezik olyan lány, akit elképzeltél magadnak. Csak nem jó helyen keresed. Egyébként hány éves vagy?
2013. júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Teljesen úgy tűnsz, mint akinek semmi élettapasztalata sincs. Így ha még találnál is olyan lányt, amilyenről álmodsz, meg sem tudnád tartani!
2013. júl. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!