Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi állhat -e mögött, egy...

Mi állhat -e mögött, egy választ mindenki megérdemelne nem? osztálytársam miatt lehet?

Figyelt kérdés

volt egy osztálytársam ,bírtam mindenki piszkálta ,elmondott nekem olyan dolgokat amit másnak nem én néha ugrattam vele ,majd kimaradtam az osztályból.

vissza se jelöl facebookon már ez a gyerek írok neki számtalanszor vissza se ír.

felvettem egy csajt facen csaj mondta vegyem fel mert névtelenül jókat dumáltunk akkor még azt se tudta ki vagyok (képet se látott)felvettem , első kérdése az volt honnan ismerem ezt a srácot (régi facebookján ismerősöm)

elkezdi épp hozzá megy most ,majd utána válaszra se méltatott a csaj

ha nem is tetszenék neki csak mondana annyit hogy bocs de nem még válaszra se méltat ,nyilván azért mert rosszakat mondott rólam ez a srác aki jó barátja mellesleg.

mit gondoltok? igazam lehet?



2013. júl. 19. 21:51
 1/3 A kérdező kommentje:
kérlek titeket válaszoljatok
2013. júl. 19. 21:52
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy is van ez?

Van egy srác aki osztálytársad volt és kiderült, hogy a kiszemelt lánynak a barátja.

Lehetséges, hogy az a srác beszélte le a lányt rólad.

Nem tudhatod, hogy akkor milyen véleménnyel volt és most milyen véleménnyel van rólad.

A másik dolog.

Bírtad, hogy piszkálták és nem tettél semmit? Te is néha ugrattad olyan dolgokkal amit csak neked mondott el?

Szerinted mit gondolhat rólad.

Azt kell írjam, hogy visszanyalt a fagyi.

Ez van, keres másik lányt.

2013. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hogy mit gondolhat rólam az elég egyértelmű mármint az osztálytársam új facebookja van bejelöltem vissza se jelöl rá írtam már 10 szer meg se nézi ,szóval sejtem mit gondolhat.és a csaj mikor felvettem hozzá ment pont és egyből kérdezte a csaj honnan ismerem .

és ha csajnak nem is tetszenék megmondaná szerintem , de mivel "köcsög voltam" a srácal elmondhatta neki,

ugrattam dolgokkal amit nekem mondott el ...

szóval ő ronthatta el valószínűleg ,hogy a csaj válaszra se méltatt,köszi a válaszokat

2013. júl. 19. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!