Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 15-24 éves Pécsi lányok, van...

15-24 éves Pécsi lányok, van valakinek kedve ismerkedni, beszélgetni?

Figyelt kérdés
23 éves Pécsi srác vagyok, azért tettem fel a kérdést mert unatkozok, hátha van vkinek kedve ismerkedni, beszélgetni. Írjatok bátran. Tudom hogy nem társkereső, nem is az a célom!

2013. júl. 20. 16:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A sitten ez lesz a neved: P.E.D.O
2013. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
23 évesen 15 éves korú gyermek szintjéig kell leadnod, mert képtelen vagy ágyig vinni egy hasonló korú lányt. Ha az én húgom lenne, akit kiválasztasz, kiütném a fogaid az biztos. Remélem más is így teszi majd.
2013. júl. 22. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A nagy pszichológusok megmondják hogy miért írtam 15 évest:) Bírom ezt:)Képzeld kedves utolsó, a legutóbbi bnőm is 19 éves volt :)
2013. júl. 22. 10:09
 14/15 anonim ***** válasza:

Agyi problémáid vannak.

19 éves = Felnőtt

15 éves = Gyerek

2013. júl. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
És miért is vannak agyi problémáim? Azért mert 15 -öt írtam ki? Ti ebből csináltok ekkora gondot? Akkor legyen 18 ha úgy jobban tetszik nektek. Miért lenne agyi problémám ha az előbb mondtam el hogy az előző bnőm 19 éves volt? Olvass és ne csak írj agyatlanul:) 18 év alatti bnőm még nem is volt és nem is akarom hogy legyen, nem kell ezen a 15-ös számon ennyire fent akadni okoskák!
2013. júl. 22. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!