Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mit gondoltok egy...

Lányok, mit gondoltok egy fiúról akit többször láttok csak a szüleivel a városban?

Figyelt kérdés
Néha ég a pofám mikor ismerős csajok vesznek észre, ők barátnőkkel pl én meg anyámékkal :D
2013. júl. 20. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is.
2013. júl. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szaszi23 válasza:
Hány éves vagy?
2013. júl. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez úgy hangzik mintha szégyellnéd a szüleid...
2013. júl. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi különöset. Én is mindig elkísérem anyut vásárolni, együtt lézengünk a városban, szerintem nem gáz.
2013. júl. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig anyámmal járok bevásárolni kétlem, hogy ez alapján ítélnének meg, hogy hozom helyette a nehéz cuccokat meg én szedem le a dolgokat neki a felső polcról vagy hajolok le az alacsony polcokon lévőkért.


Jó mondjuk én mindig is ilyen voltam... Aki meg ez alapján ítél el az egy gyökér.

2013. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
F/16 vagyok, persze ha segíteni kell valahová akkor nem de ha csak úgy elmegyünk vhová 3an akk szerintem gáz xd olyan mintha nem lennének haverjaim .. vannak de azok is vagy gépeznek vagy a város másik felében laknak ..
2013. júl. 20. 19:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl ebben a városban ahol élek 3 haverom van a többiek értelmi szintje pedig egyenlő egy "páváéval" - ezért is választották kedvenc állatukká és lettek ők is "páwák" :D Gyökér banda.
2013. júl. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

én menekülök az olyan emberektől, akik szégyellik a saját családjukat, vagy akik szégyellnek a saját anyjukkal mutatkozni.

ilyenkor mindig azt hiszem hogy nem kedvelik a szüleiket eléggé és hogy nincsen bennük elég tisztelet, és az ilyen ember nem érdemli meg hogy szóba álljak vele.


ezt nem veled kapcsolatban írom, hanem általánosságban.

2013. júl. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!