Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek így büntet a...

Szerintetek így büntet a sors, amiért a középsuliban nem mentem oda ahhoz a szép lányhoz, aki hátrafordult és rám mosolygott meg többször is nézett a barátnőjével meg nevetgélt ha megláttak?

Figyelt kérdés
Azóta sem sikerült olyan lányt találnom, akivel kölcsönös lett volna a testi vonzalom is legalább. Sok olyan lány van, akivel smároltam, de egyik sem tetszett, csak szeretethiányom volt, meg jól esett valakit szeretgetni, így belementem. De nem vagyok igazából boldog, sosem voltam, valahogy az a lány, aki nekem tetszik, sosem viszonozza most már az érdeklődésemet úgy, max havernak akarnak, igaz többnyire van pasijuk, de amelyiknek nincs és bepróbálkozom nála, nos ő sem valami lelkes, nem látom a szikrát, hogy bejönnék neki, úgy mitn régen annál a csajnál. Egy-két eset volt, hogy nézett csak buszon, aki tetszett nekem, de lényegében sosem kaptam olyan erős jeleket, mint a mosolygós csajtól, mintha ez lenne a büntetésem, amiért akkor nem szólítottam le, mert félénk, visszahúzódó, nyomi srác voltam. Igazából ma sem vagy egy alfahím, de legalább már próbálkozom és égetem be magam, ahogy csak tudom még, ha sokszor fáj is nagyon.
2013. máj. 29. 13:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
Amíg ezen gondolkoztál 3 nőt is leszólíthattál volna.
2013. máj. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy középsuliban annak a lánynak tetszettél és nem azért mosolygott rajtad, mert viccesen néztél ki és volt kin nevetni?
2013. máj. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tudom. Azóta egy rakás tapasztatlatot szereztem. Könnyű megkülönböztetni a gúnyolódó mosolyt a bájos, csábítgatóstól.
2013. máj. 29. 14:15
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Akkor meg szimplán csak lúzer vagy.
2013. máj. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, ha ez vigasztal, én is ugyanebben a cipőben járok.

Annyi a különbség, hogy tőlem az adott lány szó szerint meg is kérdezte, kerek-perec hogy járnék-e vele. Én pedig akkora ökör voltam, hogy hiába tetszett a lány, nem adtam egyenes választ a kérdésére. Ezért hát semmi nem lett a dologból, és azóta is hiányzik. De nézd, én akartam így : hibáztam és most megfizetek érte.


14:23, te meg egy ostoba troll. Kaptad is gerincből a mínuszt.

2013. máj. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyébként volt egy másik szép lány is, na ő meg konkrétan azt kérdezte meg tőle, hogy van-e barátnőm, de én marha nem vágtam le, hogy bejöttem neki. Lényegében két szép csajt is elszalasztottam...
2013. máj. 29. 16:18
 7/16 anonim ***** válasza:
13%
15:36 te is kaptad ne aggódj, de ahogy elnézem nem csak tőlem :D tanulnod kell még, sokat...
2013. máj. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

17:14, természetesen te, mint netes wannabe troll, kicsit se vagy lúzer ám :DDDD LOL...

Újból ment a mínusz.

2013. máj. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

Ami volt, elmúlt. Valószínűleg nem a sors büntet téged, hanem te magadat. Beszűkült a tudatod egy régi kudarcra, és azon pörgeted az agyad, közben az élet meg megy el melletted. Lehet így élni koporsóig, de talán jobban éreznéd magad, ha továbblépnél. Mindenkit elbizonytalanít egy olyan alak, aki a múlton kesereg, egy ábrándon. Ha tetszettél is neki, honnan tudod, hogy meddig tartott volna, mi lett volna abból a mosolyból? Képzeld magad egy nő helyébe! Kellene neked egy olyan pasi aki folyton egy másik lány után ábrándozik? Egy álommal soha nem lehet felvenni a versenyt. Nem is akarják. Döntsed el, hogy te mit akarsz: a múltról, vagy a jelenről lemondani?!

Az önsajnálat nem vezet sehova, csak magadat kötöd gúzsba vele.

2013. júl. 14. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
8-as: Dugd a seggedbe a mínuszod.:D
2013. júl. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!