Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapság egyre többet gondolko...

Cikis csaj kérdése:

Manapság egyre többet gondolkodom azon hogy milyen lenne egy lánnyal járni. Korában volt már pasim de mégis elgondolkozom ezen mostanság. Lehet hogy lezbikus vagyok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Addig nem vagy leszbikus amigy nem fekudtel le vele.
2013. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ezen már én is elgondolkodtam :D, de ettől még szerintem nem lesz senki leszbikus.
2013. júl. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rendben kösszönöm a válaszokat :D :)
2013. júl. 19. 21:34
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Maga a gondolat megfordul más lányok fejében is. Nem mindenkiében, de sok heteró lánynál gyakori az a fantázia, hogy milyen lehet másik lánnyal, hogy ő biztos jobban tudja, hogy mitől lesz nekem jó, mert ismeri a női testet. Ettől még nem lesz senki leszbikus.


A fantázia tudat alattiból jön. Tehát nem azonos az akarattal. Gondolj csak az álmainkra. Én már repültem álmomban, az űrben is jártam, megállítottam fél kézzel egy száguldó vonatot. Ez mind a tudat alattimból jött. Valóságban nem fogom ezeket megtenni.


Ha elgondolkodtál rajta, akkor lehet, hogy már több, mit fantázia. Lehet, hogy szándék is van mögötte, tudatosság. Van olyan nő, akit szexuálisan vonzónak találsz? (nem feltétlen a környezeteden)


A szexuális orientáció azt jelenti, hogy kihez vonzódsz. Az, hogy kihez vonzódik egy ember, nem mindig egyértelmű. Nem csak heterók és homók léteznek!


Kinsey-nek van egy erősen meghatározott elképzelése erről:

[link]


Németországi példa, egy ott készült felmérés alapján 20-35 éves nőknél

0. kategória 70%

1. kategória 11%

2. kategória 8%

3. kategória 4%

4. kategória 3%

5. kategória 2%

6. kategória 1%

// 20-35-ös pasiknál (0: 47%, 1: 16%, 2: 13%, 3: 9%, 4: 7%, 5: 5%, 6: 3%)

Persze lehet kifogásolni a félmérést, mert nem vett mindent figyelembe, de csak példaként említettem meg.


Robyn Ochs biszex aktivista szerint: "A biszex ember elismeri magában a lehetőségét annak, hogy romantikusan vagy szexuálisan vonzódjon különböző nemű emberekhez, de nem feltétlenül azonos időben, nem feltétlenül azonos módon, és nem feltétlenül azonos mértékben."


Ochs már szinte végtelenített finomságú skálán mozog és nem csak 8 kategória létezik neki, és behoz más tényezőket is.

2013. okt. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!