Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon nekem miért más típusú...

Vajon nekem miért más típusú lányok jönnek be, mint a legtöbb fiatal fiúnak, férfinak?

Figyelt kérdés
A haveroméknak is meg sok srácnak is, ezek a nagy csöcsú, nagy seggű, agyonsminkelt, könnyűvérű csajok jönnek be leginkább, van, aki kb. 30-nak kinéz, de nekik ezek a top nők. Míg nekem az olyan lányok jönnek be, akik bájosak, cukik, aranyosak, picik, törékenyek, inkább kislányosak, nincsenek agyonsminkelve, természetetsen szépek, inkább ilyen tornacsukás, farmer, pólós csajok, akik kedvesek, jó fejek, de azért udnak huncuto, perverzek is lenni időnként, meg olyan kis szeretgetős típusok, akik ölelgetni meg puszilgatni szeretik a fiúkat meg igénylik, ha fiú szeretgetni őket. Tudom ez elég pedomacis, de hát ez van. :D
2013. júl. 21. 20:43
 1/3 Cyklon ***** válasza:
Ízlések és pofonok.Kinek a pap,kinek a paplan
2013. júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szóval inkább a kicsit fiús lányok jönnek be? :)
2013. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát na...mindenkinek más az ízlése.Én meg nem szeretem a páwákat :) 18l
2013. júl. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!