Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mai világban léteznek még...

Mai világban léteznek még ilyen lányok: Aranyosak, Viccesek, kedvesek, gyönyörűek, nem isznak, nem dohányoznak? Nem kennek magukra egy kiló sminket. Budapesten laknak, és 16-20 év közöttiek? Nem járnak szoláriumba.

Figyelt kérdés

2013. júl. 22. 09:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igazad van :)
2013. júl. 22. 10:10
 12/17 anonim ***** válasza:
igen. létezem. de nem jönnék össze egy olyan pasival, aki listát vezet arról, milyen (ne) legyen egy nő. lehetnek kritériumai, nyilván, de ha még így listát is vezet róla... mi, ha az egyiknek megfelel valaki, kipipázol egy jelzőt, ha meg nem, akkor kihúzod, és már nem is érdekes a lány? különben meg ha nagyon szimpatkus, tetszik, stb, csak mittudomén, ha pl hetente egyszer eljár szoláriumba, akkor már rögtön nem is kell? sose értettem ezt a dolgot...
2013. júl. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Aranyos vagyok (elvileg) .

Elvileg jó a humorom (főleg az ironikus humorom:D).

Kedves vagyok.

Hát a gyönyörűre nem tudok válaszolni. Csúnya nem vagyok, talán kicsit telt az alakom, de az arcom szép.

Nem iszom. De komolyan nem. Semmit. Nem szeretem az ízét :S

Nem cigizem, nem is próbáltam még.

Szempillaspirál, szemceruza és korrektor, ha kell.

Nem budapesti vagyok. :( :D

17 éves.

Utálom, ha barna vagyok, szóval nem járok szoliba. :)


Ezek elég sok barátnőmre igazak. A budapestit kivéve. De szerintem a párválasztásban ne ezek legyenek a fő szempontok. Hisz majdnem minden kritériumodnak megfelelek, aztán lehet, hogy semmi közös nincs bennünk stb. Érted, nem? :)

2013. júl. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
igényeid vannak, de ha ilyen klassz csajra vágysz, akkor készülj fel, hogy neki is lehetnek igényei :)
2013. júl. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem minden barátnőm ilyen, csak nem pesti és 15-19 évesek:D biztos van, de ha ilyen barátnőt szeretnél akkor te is minimum jóképű, vicces, kedves aranyos vagy gondolom.
2013. júl. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nekem csak a budapest nem stimmel :D meg egyenlőre a szolizás :D
2013. júl. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
a Budapestiség a legvonzóbb ezek közül :D
2013. júl. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!