Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti is inkább ismerkedtek...

Fiúk, ti is inkább ismerkedtek egy nem vonzó, nem szép csajjal manapság vagy csak én vagyok már így ezzel az egész párkereséssel?

Figyelt kérdés
Régebben próbálkoztam szép lányoknál, akik bejöttek, de lényegében sokan visszaírták, hogy ronda vagyok vagy olyan bunkók, lenézőek voltak, hogy mára elment a kedvem a aszép lányoktól. Úgy látom, nekik úgyis van egy rakás rajongójuk, nekem semmi esélyem meg, ha ilyen bunkók velem, minek is kellene nekem küzdeni értük? Én kedves, érzelmes baártnőt szerenték nem egy kegyetlen, mások lelkébe tapozó szörnyellát. Már pedig úgy tapasztaltam, hogy a szépségnek az az ára, hogy a lányok lelke torzul és egyre kegyetlenebbé válnak. Így mára rájöttem,hogyha lélekben rendes lányt akarok találni, akkor a csúnyácska lányoknál kell próbálkoznom. Fura, mert külsőre nem vonzanak a kövér csajok vagy az, aki arcra nem az esetem, de akiket nem vesznek észre a fiúk, azok valamiért sokkal kedvesebbek velem és van, hogy nekik én helyes vagyok, bár ezt még magam sem hiszem el, mert ha egyszer eg fiú ronda, akkor hogyan lehetne valaki másnak helyes? Na mindegy, szerintem csak azért kedveskendk, mert örülnek ha van végre fiú, aki foglalkozik velük. Én már teljesen kiábrándultam a szép lányoktól, szexuálisan vonzanak, de kapcsolatot nem tudnék egygyel sem elképzelni, ha látok egyet megnézem, de nem feltűnően és már nem izgatnak úgy, mint pár éve, mert akkor még hittem, hogy vannak szép és egyben aranyos, szeretnivaló jellemű lányok is, de mára már nem hiszek ebben, túl sokat csalódtam a vonzó, szép lányokban. Nem is kérek belőlük. Más fiúnál is van ilyen változás vagy csak én nálam történt ez a sok csalódás által, amit ezek a lányok okoztak nekem?
2013. júl. 22. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
az a durva h én egy ilyet nem tudnék írni,ti meg minden nap nyomjátok.
2013. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

WTF?

Vagyis kevésbé vonzó lánnyal már csak akkor lehet ismerkedni, ha nincs jobb?

Évek óta edzek, 190cm felett vagyok, lenne lehetőségem 1000 nőre is, mégsem a külsejük alapján válogatom meg őket. Jó, persze van egy minimum, de nem külsejük határozza meg őket.

2013. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én vonzó vagyok mégsem kellek nektek, kihasználtok, megcsaltok, kinevettek. Pedig én tudok szeretni....
2013. júl. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha valakit szeretek, azt úgyis szépnek fogom látni, és nem az jár a fejemben, hogy hű, de ronda csajom van, de legalább "lélekben rendes".
2013. júl. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Inkább választjátok a rosszat, a bunkót, a rikácsolóst....engem semmibe vesztek...:(
2013. júl. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd meg a kedves lányoknak, hogy azért kezdtél velük, mert szerinted rondák.


Undorító ez a hozzáállás, de ezt ezerszer kifejtettük már.


Ha neked így jó, csináld.

2013. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon szánalmas hozzáállás.
2013. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

És ha a lány kövér, de lefogy?

Vagy görbe az orra, csúnya a fogsora, de plasztikáztat vagy megcsináltatja a fogát?

Ott fogod hagyni, mert "túl szép hozzád"?

2016. ápr. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!