Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha ezt meg tudom csinálni,...

Ha ezt meg tudom csinálni, vajon lesz nála esélyem?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy beszéltem párszor egy nagyon kedves, helyes fiúval, akinek a belsője is nagyon megfogott. Mondta már azt, hogy jó volt beszélgetni, és szerintem is szeret beszélgetn velem.. Az a problémám, hogy van rajtam súlyfelesleg, és úgy érzem hogy emiatt nem néz rám úgy mint lehetséges partner. Ha esetleg leadom a súlyfelesleget, akkor lehet esélyem, ha a belsőm tetszik neki? Esetleg valakinek ilyen tapasztalata van? Én 16/L Ő 20/F Köszi a válaszokat!!
2013. júl. 22. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
én úgy vagyok vele hogyha szeret, akkor saját magadért szeret, nem pedig pár kilóért ide-oda
2013. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Elég nagy baj lehet,hogy ha a külső szabja meg ezt a dolgot ha magabiztos vagy akkor ez nem lehet probléma+ha a fiú tényleg kedvel akkor ez a dolog nem lesz mérvadó. 16l
2013. júl. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyénfüggő. Ha ő nem szereti a lányokon a súlyfelesleget, akkor valószínűleg rajtad sem fogja. Ez az ideális baromság, hogy a külső nem számít, meg ha érdekled akkor így-úgy, ezt el ne hidd a 16 éves tinilányoknak (bocsi). Egészséges testben élni pedig nem mások miatt kell, hanem magad miatt, mert önbizalmad is lesz + jobban is fogod érezni magad. Ha téged nem zavar az a plusz felesleg, akkor meg más miatt ne add le.
2013. júl. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Előttem szólónak igaza van!

Ha lefogysz, csinosnak fogod magad érezni, és sokkal sokkal lazábban fogsz tudni vele dumálni! =)

2013. júl. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval.
2013. aug. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 viktor123456 ***** válasza:

Az előttem szólók tanácsaival nem értek egyet.


Kezd el kérlek és csknáld, hogy add le a súlyfelesleget, ha más nem őérte. Ez is motiváció.


Két eset lehetséges:

A) bejössz neki, vékony lettél és vele vagy

B) nem jösz be neki, de vékonh lettél és sokan udvarolnak neked e miatt


CSAK NYERHETSZ. :-)

2013. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!