Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti hogyan reagálnátok,...

Lányok, ti hogyan reagálnátok, ha egy srác így kezdene ismerkedésbe?

Figyelt kérdés

Képzeld bele magad a következő szituációba:

Bulizás közben kificamodott a bokád. Alig tudsz ráállni, nagyon fáj. Egy normálisnak tűnő srác felajánlja, hogy segít, támaszkodj rá nyugodtan.


Elfogadod a segítséget?


Tegyük fel, hogy elfogadod. Elbicegsz vele a kijáratig, közben beszélgettek. A srácnak szimpatikus lesz a stílusod, és szeretné folytatni az ismerkedést. Szeretné elkérni a számod.

(Ezt csak azért így írom, mert eddig egyetlenegy lánnyal sem találkoztam, aki elsőre le tudta volna normálisan kezelni, hogy én adom meg a számom, és nem kérek semmit. Férfi társaimnak megjegyzem, hogy ez így illene.)


Hogyan reagálnál? Szerinted alkalmas a helyzet ilyesmire, vagy szóba sem jöhetne a dolog?



2013. júl. 22. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha szimpatikus lenne elfogadnám a telefonszámát és újra átgondolva felkeresném :)
2013. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát mert mé ne?:DDDD amúgy szerintem nem különösebben számit rossz időzitésnek :P
2013. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kimegy a bokám, akkor nem tudok olyan stílusban beszélgetni, hogy az bárkinek is tetsszen. Ha mégis az a stílus jön be neki. Egészségére. Ettől függetlenül, nem tudom, hogy felhívnám-e. Kicsit úgy érezném, inkább szánalmat érzett, mint szimpátiát.
2013. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

loool, ez nem is lenne igazi segítség, mert csak "haszonból" segítenél neki..ccc


akkor már simán menj oda hozzá és kezd el beszélgetni, csak azt ajánlod fel, hogy meghívod 1db koktélra. Amúgy meg írtad hogy a srácnak szimpatikus lesz a stílusod, aha jó, de akkor már a csajnak se ártana ha az lennél.


Egyébként is ez nagyon gyenge, majd azt lesed kinek mikor bicsaklik ki a bokája? áhh

2013. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4-nek:

Nem nem "haszonszerzési" céllal indul a dolog. Simán, egyszerű segítségnyújtás.

És nem lesem, kinek mikor megy ki a bokája.

2013. júl. 22. 22:03
 6/11 anonim ***** válasza:

na oké kérdező. De most akkor, igazából ennek különösebb értelme nincs. Mert akkor meg ha így nem direkt erre mész, franc tudja mikor lesz ilyen.


Mi van ha akkor már van barátod, meg stb., most tök természetes helyzetben amúgy is akárhogy alakul a szituáció, mert akkor ennyi erővel, csajok, ha gördeszkáznátok, és egyszer csak letörne az első kereke és jól összehorzsolnátok magatok, és a fiú felajánlaná, hogy megjavítja a deszkát és nektek is segít összejönnétek vele?


Szóval érted hát most ez, a lényege hogy szimpi vagy-e, azt ennyi, tehát maga a kérdés azt feltételezné hogy te így próbálsz ismerkedni, de mivel nem így kb jelentéktelen, hogyan reagálna, háát, akárhogy ahogy az életben lenni szokott, bármi másban is segíthetsz az ugyanez

2013. júl. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Van egy olyan érzésem, hogy neked valahogy nem sikerült beleképzelni magad a szituációba. Nem filozófiai eszmefuttatást kértem, csak egy egyszerű választ, olyat például mint az 1. vagy 3. válaszoló adott.

Ezek korrekt válaszok. Köszönöm!

2013. júl. 22. 22:17
 8/11 anonim válasza:

#4-6 nem tudom hogy leesette-e, de a kerdezo a srac :D


Amugy szerintem nagyon edes, bar a te helyedben meg ott maradnek a csajjal es elkernem a szamat, mert sanszos, hogy azt gondolna, hogy csak szanalombol voltal jofej.

2013. júl. 23. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Elfogadnám. Valószínűleg fel is keresném ezután.
2013. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

3. válaszoló nyert: "Kicsit úgy érezném, inkább szánalmat érzett, mint szimpátiát."

Ezért nem kezdeményeztem ismerkedést, mert úgy éreztem, hogy ő így gondolja.

Amúgy nem csak én voltam a környéken, de másnak nem jutott eszébe, hogy segítsen.

2013. júl. 24. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!