Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Titeket zavarna, ha...

Fiúk! Titeket zavarna, ha teljesen hasonló lenne a csaj érdeklődési köre, hobbijai mint a tiéd, és nagyon sok közös lenne bennetek?

Figyelt kérdés

2 hete ismertem meg egy srácot. És sorban derülnek ki,hogy szinte mindenben hasonlítunk. Mind a gondolkodásmódunk,a viselkedésünk,mind pedig az érdeklődési körünk,a hobbijaink,de az ízlésünk is nagyon hasonló,az öltözködési stílusunk is,és a jövőbeli terveink is. Már olyannyira sok a közös bennünk,hogy mikor megemlít valami újat,h neki XX a hobbija,akkor nem is mondom neki,h én is imádok XX-elni. Mert nem akarom,h azt higgye,csak azért mondom h bevágódjak nála. Ráadásul nem szokványos hobbikról van szó,sőt..!:D Persze vannak azért olyan dolgok is,amiben nem egyezik a véleményünk,de ez nagyon-nagyon ritka. Engem nem zavar,h ennyire hasonlítunk,még örülök is neki. De őt sem zavarja vajon?

19/L


2013. júl. 24. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha zavarná, nem beszélgetne veled. Szerintem.
2013. júl. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, miért zavarna? Pont, hogy ez a legjobb.
2013. júl. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
így sok közös témátok van!Sok időt tudtok eltölteni együtt a kedvenc hobbitokban!
2013. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: Igen, ez a legjobb, bár én most olyan lányt kedvelek, akivel totál mások vagyunk, nem tudom, hogy hogyan sikerült:D
2013. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!