Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért úgy akarnak velem...

Miért úgy akarnak velem találkozni a fiúk, hogy nem kettesben lennénk?

Figyelt kérdés

Mióta szingli lettem,azóta sok srác hív találkozni,és van köztük olyan is,akik szóba jöhetnek mint pasijelöltek.:D A gond csak az,hogy mindig olyan helyre "randira" hívnak,ahol nem kettesben lennénk,hanem a haverjai is ott lennének,vagy csak szimplán egy haverja és az ő barátnője. A lényeg,h NEM kettesben. Volt,h én elhívtam valahova aztán az egyik srácot,ahol kettesben lettünk volna,de h*lye kifogással azt mondta,h nem ér rá. Később elhívott egy olyan helyre,ahol ismét ott lett volna a haverja és az ő barátnője,pedig mondtam neki előtte,h kettesben szeretnék vele először találkozni.

A mostani kiszemeltem is kétszer hívott már találkozni,de mindkétszer ott lettek volna a haverjai is. Mi lehet az oka?? Talán félnek? Nálam egy randi csak kettőnkről szól. És nem is arról van szó,h nem tetszem nekik,mivel ők hozták fel a tali ötletet is...

20/L


2013. júl. 25. 00:59
 1/4 anonim válasza:
Sajnos a mai 20 évesek ilyenek. A haverok előtt nagyszájúak, de ha ketten maradtok akkor nem tud mit mondani....
2013. júl. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Könnyebben feloldódnak, nem olyan "kínos" a helyzet.

Én egy párkapcsolatban élő barátommal kifejlesztettem egy technikát. A dupla randikon ha beáll a kínos csönd, akkor mond, vagy csinál valami hülyeséget, ami témát ad a beszélgetés folytatásához. Így nem én égetem magam gyökérségekkel, a lány meg azzal van elfoglalva, hogy én hogyan reagálok, úgyhogy tökéletes. Nem fogyunk ki a témákból.


Egyszer menj el egy ilyen randira. Nem lesz olyan rossz. :)

Kicsit add alá a nyerget, érezze, hogy bejössz neki, aztán a következő randin ha van egy kis töke már kettesben lesztek.

2013. júl. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na igen,de én is eléggé parázok...akkor vigyem én is a barátnőmet vagy mi? :D Ez nem így működik...
2013. júl. 25. 03:29
 4/4 anonim ***** válasza:
A mai világban sokszor már a nőknek kell "tökösebbnek" lenni. De inkább meg se szólalok, mert ha tényleg tetszik egy lány, ebben én is hibás vagyok. :)
2013. júl. 25. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!