Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki beszélgetni, barátkozni?

Valaki beszélgetni, barátkozni?

Figyelt kérdés
A minden napjaim nagyon rosszul telnek el és főleg unalmasan, ez pedig egyre rosszabb lesz. :/ Egyedül párom az akit látok minden nap a családtagjaimon kívül és akikkel beszélni tudok, de mindent velük sem tudok megbeszélni. Rossz érzéssel tölt el hogy mindig csak páromra támaszkodok, hogy rajta kívül nincs senkim még egy barátnőm se akivel legalább néha találkozni tudnék. :S Igen, vannak közösségi oldalak.. Pl a facebook.. Hiába az a kb 100 ismerősöm ha talán 3 ember van akivel néha beszélek pár sort, de ennyi. Depis vagyok és szomorú főként, sokszor úgy érzem egyedül vagyok, nincs senki aki megértene vagy legalább csak meghallgatna, tanácsot adna, megvígasztalna illetve akin én is segíteni tudnék mikor problémája van. 21 éves nő vagyok, Baranya megyei, Mohácson lakom. Tudom hogy azt fogjátok most írni hogy túl messze vagyok. Igen, sajnos ezzel tisztában vagyok, de nem tehetek erről. Nem járok már suliba, munkám sincs jelenleg, egyedül meg elmenni szórakozni és esetleg barátokra lelni nem egyszerű, olyan mintha tűt keresnék a szénakazalba. Nem járok bulizni, nem az én világom. Nem vágyom többre mint hogy egy megértő, őszinte barátra találjak, bárhol is lakjon. Már volt néhányszor hogy beszélgetni kezdtem itt gyk-n privibe, de valahogy mindig az én levelem volt az utolsó, mert a beszélgetés megszakadt egy-két levél váltás után.
2013. júl. 25. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia 18/f nekem írhatsz:)
2013. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia! valóban messze laksz és én még jóval fiatalabb is avgyok mint te.. de ha gondolod nagyon szivesen meghallgatlak!:)
2013. júl. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már is írok,köszi. :)
2013. júl. 25. 19:31
 4/8 anonim ***** válasza:
én is messze lakok tőled, meg fiatalabb is vagyok, de ha gondolod nekem is írhatsz : ) 17/L
2013. júl. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Írhatsz ide is, és ha nem lesz hosszú válaszolok is!

;)

2013. júl. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Privátban szívesebben beszélgetek, viszont azért nem árasztanák el senkit a problémáimmal mert az nem megy olyan könnyen, ahhoz ismerni kell a másikat. Mit értetek azalatt hogy fiatalabbak vagytok nálam? Mennyire?
2013. júl. 25. 19:41
 7/8 anonim ***** válasza:
írjál már ne kérdezgess annyit:D
2013. júl. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én se lakok közel de írhatsz :)

L20 :)

2013. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!