Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok lenéznek mert alacsony...

Csajok lenéznek mert alacsony vagyok.158 cm vagyok szerintem nem csúnya és elég rendes is. érdemes folytatnom az életet?

Figyelt kérdés

nem tudok másra gondolni,soha nem fogom megemészteni hogy

nyomoréknak néznek,kiröhögnek,lesajnálnak.


csak idő kérdése mire kiderül valakiről,mondhatnánk hogy nem kell általánosítani,hogy

pozítavan kell hozzáállni / tudnám mi benne az ? /

próbálom elfelejteni,de az emberek folyton emlékeztetnek rá.


gyerekkorom óta kiközösítenek.iskolába senki nem ült mellém a padba.

most céges kiránduláson nem akart senki 1 szobába lenni velem.

discoban utóbbi időben próbáltam ismerkedni elzavartak.

bkvn reggel láttam több csajt.azóta hogy beszéltem velük egyiket sem láttam.

ahány csajjal lefeküdtem másnaptól szóba sem áll velem.

fbn sem válaszolnak.


rossz látni hogy csajok undorral néznek rám vagy simán észre sem vesznek.

másokra meg mosolyognak,ezért nem megyek szívesen haverjaimmal sehova.

sokan ráadásul engem hibáztatnak mert nincs barátnőm.


önbizalmam van,de már nem is látom értelmét oda menni senkihez.

ezért már kiöltem magamból szeretet,szerelmet,vágyat.


aztán sok kapcsolat úgy látom csak szex kapcsolat és

érzelmi kapcsinak hazudják,de semmi köze ahhoz.semmit nem tudnak egymásról.

soxor nőket elnyomják mégis az kell nekik.


még a vénasszonyok,takarítók,cigányok,alacsony csajok is lenéznek.

ez pont egy olyan hiba amin változtatni nem lehet,viszont fogyatéknak sem lehet mondani.

tehát nem jár érte semmi,csak a lenézés.


érdemes folytatnom az életet ?



2013. júl. 26. 01:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
Valaki olvassa már el helyettem :P
2013. júl. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%
ha ennyire utál mindenki, annak nem a magasságod az oka, valószínűleg a természeted szar és azt nem tudja senki tolerálni. alacsonyság miatt nem közösítenek ki senkit az emberek.
2013. júl. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%
Nyugi Frodó, én veled vagyok -Gandalf-
2013. júl. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
Nem érdemes. De ne hídról ugorj, mert akkor lezárják egy időre, amíg eltakarítanak, és rengeteg emberrel kibszol. Köszi.
2013. júl. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
73%
Az életnek, hidd el, mindig van értelme, lehet h a problémat nem is a magassagod okozza, csak annak tulajdoníod, lehet más az oka. Biztos avygok benne h valakinek pontosan te fogsz megtetszeni, valaki pl az alacsony psikra bukik, vagy nem okoz nekik gondot... És vannak veled egymagasak, sőt kisebbek is, marmint nők. Hajrá!;D
2013. júl. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem járj prostizni, én is alacsony vagyok az segített kicsit. Jobbat nem tudok mondani, mert minden lány a magas fiúkra bukik, ezek ilyen ösztönlények, csak nagyon ritkán fogok ki olyat, aki állítólag nem nézi a külsőt, de aztán persze ez sem igaz, csak jó pofiznak először. :(
2013. júl. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
56%
Úristen...nem...komolyan..legyél öngyilkos csakmert nem jössz be a csajoknak..ne sajnáltasd már magad GYK-n, ember...Nincs olyan lény a világon, aki csak azért utálna, mert alAcsony vagy..vagy ha mégis első látásra nem vagy neki szimpi, akkor hogyha 2 percet beszélgetsz vele, és jó a személyiséged, akkor nem számít a külső...csak valószínüleg nekik is csak nyavalyogsz, és senkinek nem hiányzik, hogy egy életunt emberke rontsa a levegőt körülötte..mert az, hogy egyszer szomorú vagy, az még oké, mindenki szokott az lenni..de aki egyfolytában depizik, és csak azzal lehetsz elfoglalva amikor ő is ott van hogy vígasztalgatod, és nem érezheted jól magad, akkor nem csoda, hogy nem szeretnek..nem a külsőddel van bajuk, hiddel
2013. júl. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Neked nem a magasságoddal van probléma.
2013. júl. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Mindenkinek vannak testi hibái, de ezeket el kell fogadni. A 'nagy Ő' úgysem azt fogja majd nézni, hogy alacsony vagy. Ha pedig igen, akkor nem ő az igazi. Ha valakibe tényleg szerelmes vagyok, akkor nem érdekel a magassága, ezt elhiheted nekem. lépj túl ezen, és ne siránkozz. Van akinek leoperálták a kezeit és a lábait is, és most családja van.
2013. júl. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

tudom most több dolgot írtam és ezek kapcsolódnak.azért ide mert itt láttam vannak ilyenek és sehol máshol nincs.

de akkor az látszik hogy nők nagyon nagyon nem kedvelnek.igazából az a bajom hogy elsőre valóban csak a külső érdekli őket.és persze lehet javítani kapcsikon.de az biztos hogy hátránnyal indulok.igen a személyiségem elég nyugodt őszinte és barátságos.ez az ami nem tetszik sokaknak mert megjátszák magukat és hülyeségeket beszélnek.de ilyenkor mindig az jut eszembe hogy minek beszélni politikáról,humorról,bármiről,amikor ők maguk is a butaság,rosszindulat megtestesítői.nem kell félre érteni nem vagyok bolond,nem gondolom ezt mindenkiről ismeretlenül.de az a tapasztalatom hogy kis beszélgetés után mindenkiről kiderült hogy gázos.nem azt akarom hogy mindenki tökéletes legyen.igazából látok korrekt arcokat,találkozom is velük néha élőben.de inkább csak rádióba,tvbe,neten.persze ott csak 1 része látszik.


értem én ezt az egészet és ez alapján úgy gondolom

nem érdemlik meg az emberek a pozitív hozzáállásom.

úgy látszik csak bunkón lehet velük viselkedni.

amellett természetesen megtartom a saját érdeklődésem és

véleményem.de sokba nem nézem az embereket.ha eddig így viselkedtek ezután sem változnak.


a nőkre ugyanez vonatkozik.azok sem érdemelnek többet.

nem vagyok rászorulva sajnálatra.

2013. júl. 27. 12:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!