Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti nektek mennyire imponál az ha egy csávónak jó kocsija van?

Figyelt kérdés
pl szeretitek az autókat, és szeretnétek beleülni hogy milyen az a moddel, ezért hamarabb összejöttök egy olyan sráccal akinek jó kocsija van?

2013. júl. 21. 20:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
XDDDD a oláh kan cigányoknak is van jó kocsija feködj le azzal hol vagyunk már a kocsi miatt feküdni le valakivel
2013. júl. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

eddig egy páromnak sem volt, amikor összejöttünk, szóval nálam nem mérvadó.

19/L

2013. júl. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nekem nem számít milyen a kocsi, nem az alapján választok
2013. júl. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szeretem a szép kocsikat, ki ne szeretné? De nem ezért fogok összejönni valakivel... Ha a barátomnak valami menő járgánya lenne, természetesen az plusz öröm lenne, de akkor sem hagynám el, ha nem lenne kocsija. :)
2013. júl. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

mert én kipróbáltam a diszkó előtt elgurultam, és jolly-gigolo ment rámnéztek de szerények voltak nem mertek odajönni az autóhoz.

viszont ha kiszállnék nem látnák az autót, max ha beállok elé, és úgy cinálok mintha telefonoznék de akkor megint nekik kell kezdeményezni

2013. júl. 21. 20:12
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
bammeg akkor szállj ki a kocsiból és menj oda hozzájuk :D meg nyomjál inkább iron maident :)
2013. júl. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
mindenképp legyen jó az autója, kinek kell egy szétrohadt, állandóan éerobbanó fostalicska
2013. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
engem nem igazán érdekel,h milyen a kocsija :D
2013. júl. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
egy státusszimbólummal nem fognak benedvesedni, max kicsit jobban közelednek de ennyi
2013. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

az nem érdekes, hogy a faszinak büdös a szája, koszos a körme, nyaka, inge, és nincs pénze, mert mindent a csodaautóra költ..


különben is, ágyban jobb...

2013. júl. 22. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!