Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ilyen esetben elhívnát...

Lányok! Ilyen esetben elhívnátok a fiút vagy megvárátok, hogy a fiú hívjon el?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, GYK-n megismertetek egy fiút, de több, mint 100km-re lakik tőletek. Tetszik nektek, és szimpatikus is a fiú nektek, és a fiúnak is tetszel. Ha a fiú is tudja (mivel a lány elmondta neki), hogy a lány szerint helyes (és egyéb + jeleket küld a lány), akkor a lány azt várja, hogy a fiú lépjen, és elhívja találkozni a lánnyal vagy az is lehetséges, hogy a lány is elhívja majd találkozni a fiút? :D


Fiú vagyok, nagyon szimpatikus a lány, de nem merem elhívni, pedig tudom, hogy neki is szimpatikus vagyok. XD Mennyi az esélye annak, hogy ő hozza fel elsőnek, hogy találkozni szeretne velem? XD


2013. júl. 27. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat te hivd el ha már te vagy a pasi:DDDD
2013. júl. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat? Hagyd a fenébe szerintem:)
2013. júl. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hülyeség, egy vonatjegy több mint 3000 oda, és 3000 vissza :D

3x2=6 óra út és akkor még nem is vettél neki semmit sem. :D

Gondolom 16-17 éves lehetsz, szerintem esélytelen :D

2013. júl. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ne legyél töketlen és hívd el !! nehogy már neki kelljen randit kérni, ha kimutatja vagy utal rá , hogy szimpatikus vagy neki , akkor miért ne érne meg egy próbát akár igent mond akár nem.
2013. júl. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy közúton 180 km. :D
2013. júl. 27. 16:19
 6/6 anonim ***** válasza:
És ha megéri? Nekem is távkapcsolatom van. És cseppet se hiszem, hogy könnyebb lenne, ha nem igy lenne. Lehet h pont ő a te embered:)
2013. júl. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!