Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem lehet találni 18 év...

Miért nem lehet találni 18 év felett olyan lányt, aki elfogadna egy 168centi magas, nagyon vékony, tin fiús srácot párjaként, miért csak a tini csajok járnak az ilyen fiúkkal?

Figyelt kérdés
Már szeretnék egy hosszabb távú kapcsolatot, de a tini csajokkal rájöttem, hogy nem lehet jövőt építeni, de úgy látom, továbbra sem nyitottak a felnőtt lányok rám, mint régebben, amiért rákényszerültem a 14-16 éves tinicsajokra, úgy látszik most is továbbra is ez a helyzet, a 18 év feletti lányok félnek tőlem, mivel mellettük én vagyok az öcsike ők meg egy idős nőnek tartják magukat. De tényleg ennyire nem elheet 18 év feletti lányt találni, akit nem zavarná a külsőm, térjek vissza azokhoz a lányokhoz, akiknél vannak sikereim a tinikhez?
2013. júl. 28. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen lányok, csak tudod még nem találtad meg az igazit akinek nem csak a külsőd számít :)


Ne add fel!

2013. júl. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért csak a tinik járnak ilyenekkel, mert melléjük passzol egy ilyen ember, egy érett nőhöz nem. Ilyen egyszerű.
2013. júl. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De egy tinivel nem lehet hosszú távon tervezni és már azt unom, hogy a szülők meg mindenki pedofilnak néz, pedig nem én választottam, hogy genetikailag ilyen szar testben rohadjak meg. Én úgy szerettem volna magas nagy tömegű fiú lenni, akkor igazi nők is járnának velem nem csak éretlen tinik.
2013. júl. 28. 22:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Más meg szeretett volna nem az éhezéstől felpuffadt testtel AIDS-ben meghalni Kongóban, de nem így sikerült. Az élet sajnos nem habostorta.
2013. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!